Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem szánalmas,...

Szerintetek nem szánalmas, hogy olyan világban élünk, ahol az emberek nem merik felvállalni önmagukat, és álarc mögé rejtőznek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 19:35
1 2
 1/11 Lollye ***** válasza:
100%
Ne feledd egyesenek azért kell álarc hogy megvédjék magukat a külvilágtól vagyis az olyan retardált állatoktól akik képtelenek ember módjára viselkedni.
2014. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Te is egy anonim oldalon név nélkül kérdezel. Nem tudom ki vagy csak a véleményed kiírtad arctalanul.
2014. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, pontosan ezért szánalmas ez a világ. A sok paraszt éli vígan a kis életét, míg a többiek boldogtalanok, álarc mögé rejtőznek, mert ha felvállalnák az igazi arcukat akkor tűrniük kéne a piszkálódásokat, gúnyolódásokat. Lehet, hogy így meg bántanák őket, de legalább önmaguk lehetnének. Nem lenne sokkal jobb érzés? Egy idő után az értelmetlen gúnyolódásokat már nem lehet komolyan venni, és egy idő után már teljesen figyelmen kívül lehet őket hagyni.
2014. júl. 31. 19:46
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Szimplán csak kíváncsi vagyok az oldal felhasználóinak véleményére, hogy lássam más emberek, hogy vélekednek erről a dologról, de attól még a való életben is meglehet, hogy hangoztatom a véleményemet, nem gondolod?;)

2014. júl. 31. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Megvan a megoldás, ha szerintem a sok paraszt a boldog akkor legyél te is paraszt és boldog leszel.
2014. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, engem sok embertől eltérően nem boldogít, ha szemétkedhetek másokkal. :)
2014. júl. 31. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. A kérdést elolvastam és csak arra hagyatkoztam mikor azt írtam, te is azok közé tartozol mint. Nem ismerlek de szerintem neked is van álarcod és tudsz is róla. Privátban folytatom ha szeretnéd.
2014. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerinted* (még az előzőnél elírtam)


Az, hogy másokkal szemétkedsz és az, hogy nem az idegenekkel és azokkal foglalkozol akik nem érdemlik meg az nem ugyan az, pedig ez itt a kulcs szerintem.

2014. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek van egy álarca, de ezt meg kell tanulni háttérbe szorítani, mert nem az a normális, ha meghajolsz mindenki akarata előtt, mindenkinek meg van a saját maga véleménye, és azt fel kell vállalni, de ezt csak nagyon kevesen teszik.

#8, így már mindjárt más.:D

2014. júl. 31. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, mikor valaki teljesen megváltozik, hogy bekerüljön egy bizonyos társaságba, és seggeket nyal...
2014. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!