Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kivételeznek a nőkkel?

Petrás Évi kérdése:

Miért kivételeznek a nőkkel?

Figyelt kérdés
Pl: az emberek azt hiszik hogy a nők nem bírnak akkora fizikai megterhelést mint a férfiak és kivételt tesznek.

#nők #kivételezés #megterhelődés
2014. szept. 8. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megint egy agyament kérdés, olyan valakitől, akinek valami papucsállatka van a környezetében, és abból vonja le a következtetést, milyenek a férfiak...


Menjél el egy építkezésre melózni, bútorszállítónak, autószerelőnek, teherautó sofőrnek, bárminek, amiben a nap 8 órájában nem egy helyben kell ülve dekkolni.

Amíg nem próbáltad, ne gondolkodj ilyesmin.

2014. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés értelmes volt. Nem az egész életében elkényeztetett ******** gondolok ebben az esetben hanem az erősebb nőket is gyengébbnek tartják mint egy férfit.
2014. szept. 9. 17:01
 13/13 anonim ***** válasza:

#11: Ezek némelyikéhez nem kell nagy erő... Miért ne lehetne egy nő autószerelő vagy teherautósofőr? Kamionsofőr van, azt tudom. S egy csomó nő nem egy helyben dekkol egész nap. Régen se tették, dolgoztak a földeken, aztán volt, aki napi 16 órában robotolt éhbérért, de manapság is szép számmal van, aki napi 8 órában szaladgál, pakol, cipekedik.


De egy gizda gép előtt ücsörgő, a sarki pékségig is autóval közlekedő fickó összesz*rná magát bútorszállítóként, az biztos...


Egy igazán izmos, erős nő (messze átlag fölötti, az tény) a legtöbb munkát el tudná végezni, amit férfiak. Amit nem, azt pedig egy normál vagy gyenge férfi sem tudna, csak a legerősebb, legizmosabb, legteherbíróbb példányok.

S biztos van olyan is, ahol a munka mérsékelt izommunkát igényel, de nagy szívósságot. Ott is jobb lehet adott esetben egy nő, mint egy nem kitartó fickó.

A munka amúgy érdekes dolog. Egy felfújt, dudorodó izmú fickó gyorsan kikészülhet attól, amit egy inas 50 kilós középkorú, egész életét munkával töltő férfi lazán végez nap mint nap. Ismertem ilyen embert, aki az utóbbi csoportba tartoztak. Tinilánykorom óta nehezebb voltam nála, de nyilván nem bírtam volna a munkát úgy, mint ő. Talán ha belejöttem volna, akkor. De a 60 éves anyám is felkapta a félmázsás cementeszsákot, amire én nem voltam képes... A társaimhoz képest nem voltam gyenge, de eme tapasztalt, munkás emberekhez képest nagyon.

2014. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!