Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz róla?

Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm járni akar vele.És szerintem nem jó parti.Most komolyan nektek tetszik külsőre? Milyennek gondoljátok? Vajon hány éves?
2014. szept. 9. 01:16
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. szept. 9. 01:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róla? Hát láttam már szebb embereket is mint ő. DE lehet, hogy ez a kép előnytelen, az is lehet, hogy egy nagyon rendes ember, jó humorral. Belőle ezeket a dolgokat, kinézem ellentétben a mai divatos páwa gyökerekkel.


És akkor most rólad jön a véleményem kedves kérdező! Gusztustalan felszínes, tiniliba vagy. Semmi közöd sincsen hozzá, hogy a barátnődnek ki tetszik, és ki nem, és hogy ki a jó parti! Most mit vártál, hogy ócsároljuk itt szegény srácot a külseje miatt? Hát én nem fogom! Remélem összejön a srác a lánnyal te pedig megpukkadsz mérgedben!


24F

2014. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked van barátod?
2014. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ránézésre olyan mint Shrek amikor emberré változott...és ugye az egy szépítő bájitaltól volt...mondjuk úgy vannak nála sokkal csúnyábbak...de ez csak a külső...mivel nem ismerem milyen a személye így nem tudom milyen...de külsőre szerintem nincs vele gond...16-22 közé tippelném...


21F

2014. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Horus magnus est ***** válasza:

Szóval. Az igazi kérdés itt az, hogy mit gondolunk rólad. Nemde?

Hát külsőre tényleg nem a legjobb, viszont ki tudja, lehet egy humoros, kedves srác.

2014. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a barátnődet, hogy építkezik-e mostanában esetleg, mert akkor nagyon jó party. Szerintem a srác minimum vasbetont reggelizik így első ránézésre. :D

De szerintem rendes ember (is lehet). Én innék vele egy sört bármikor.

Amúgy neked valóban nincs dolgod ezzel, ha a barátnődnek szimpatikus...

2014. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!