Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tinik miért hiszik, hogy...

A tinik miért hiszik, hogy érettebbek a koruknál?

Figyelt kérdés

Akármelyikkel beszélek mind azt hiszi, közbe meg egyformán gyerekesek, némelyikük inkább éretlen és gyerekes, de még ők is azt hiszik érettebbek a többieknél. Mi ennek az oka? Mi alapján gondolják magukat érettebbnek?

Tinik válasza érdekelne leginkább. :)


2014. szept. 10. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért? Nem?
2014. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

Elárulnád hány éves vagy?

De amúgy van 1-2 aki tényleg érettebb..

2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 shoona:D ***** válasza:
51%

Hát én például szerintem elég éretten állok hozzá bizonyos témákhoz,legyen az szexualitás,idegengyűlölet,felelősség vállalás,viszont van hogy én is tudok gyerekes lenni,mondjuk mikor végig röhögünk egy-egy órát,vagy vitatkozunk azon hogy hogy kell írni egy szót...ilyesmik.

De attól hogy valaki gyerekesen viselkedik néha,az nem azt jelenti hogy teljesen éretlen,csak nem társul hozzá annyi komolyság mint egy felnőtthöz.


17/L

2014. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

En speciel azert gondolom magam erettebbnek, mert velem egykoru baratnom nincs. Ellenben a legjobb baratnoimnek egy 23 es egy 22 eves lanyt tartok, de tobb kozeli baratnom is van aki 20 even feluli. El lehet velem beszelgetni komoly dolgokrol is. Vam egy befejezett, nyomtatasban kb 400 oldalas regenyem, ami kiadasra var.

Szerintem en erettebb vagyok a koromnal. :)


15 eves lany vagyok

2014. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kamaszkor a felnőtté válás kora. Ilyenkor elkezdenek felnőttes témákkal foglalkozni és érdekli őket a felnőtt lét. Ezért hiheti azt egy kívül álló, hogy érettebbnek tartja magát, mint ami. Próbál felnőtt fejjel gondolkodni, felnőttként viselkedni. Nem mindig sikerül, hiszen még csak "próbálgatja", tapasztalat nincs még a tettek mögött.


Ez természete dolog. Lesz olyan dolog, amiben már egész felnőttként viselkednek, vélekednek és akad amiben még gyerekesek. Később aztán a gyerekes dolog egészen háttérbe szorul.

2014. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szinte mindenkitől azt hallom hogy ő így értettebb a koránál meg úgy. Az egyik osztálytársam ezzel indokolta meg hogy minek kell neki az újonnan kijött méregdrága IPHONE. Mert ő érettebb és szüksége van rá, mi többiek ezt úgyse érthetjük....

Egy darabig még elmegy ez a hülye duma, de mikor már mindenki érettebb meg jobb mindenkinél akkor kicsit sok...

16/F

2014. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ötödik válaszolóval egyetértek.

18 éves leszek, de nem tartom felnőttnek magam, és szerintem még néhány évig nem is fogom. Képes vagyok az önállóságra, felelősségteljesen gondolkodom, következetesen, az emberekkel is másabb a viszonyom, mint régebben. De bőven vannak infantilis pillanataim. Igazából csak remélni tudom, hogy lelkileg sosem fogok felnőni...

2014. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bumbi02 ***** válasza:
Minden tini érettebbnek tartja magát a koránál, ez így normális. Mikor 15 voltam, úgy gondoltam érettebb vagyok a koromnál, egy évvel később rájöttem hogy akkor még nem, de most már igen, aztán egy évvel később megint csalódnom kellett az akkori önmagamban. Az ember visszatekintve jó esetben mindig rájön, hogy csak gondolta, hogy érettebb lenne, igazából sose volt az, hanem pont úgy viselkedett, mint egy tininek kell.
2014. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!