Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan pasikról, akik 20 on évesen jócskán többnek néznek ki a koruknál? Pl 10-12 évvel? Mivel kötitek ezt össze? Sztereotípiák?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez genetikai adottság is, meg az életmódtól is függ. A baj csak az, hogy az "idősebb" külsőhöz viszonyítjuk a "gyerekes belsőt". Ezért sokszor infantilisnak tűnik.
2014. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Genetika.

2. Sok munka, kevés alvás.

3. Züllős életmód (kevés alvás).

4. Ezek kombinációja.

2014. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendkívül szomorú. Valószínűleg hamarabb halnak meg. Kellett szar műkajákat enned, már feni rád kaszáját a Fekete.
2014. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám, hogy hamarabb halnak meg. Vagyis összefüggés nincs vele. De tény, hogy ezek a bankárok, akik nagy része idősebbnek néz ki, hamar kopaszodik, a sok sressztől ráncosodik stb, hát ők nagy része elég hamar meghal. De tényleg sok mindentől függ azt én is tudom. Műkajának nem biztos, hogy van hozzá köze. Van aki vega, full egészséges, mégis idősnek néz ki.
2014. júl. 1. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és rendszeresen 18-nak néznek. Én azt látom, hogy idősebbnek kinézni sokkal előnyösebb. Az ismerőseim közül azoknak lett huszonegynéhány évesen jó állása, befolyásos pozíciója, akik már most ilyen 30-asnak néznek ki. Gondolom érettebbnek, megbízhatóbbnak tűnnek. Meg a lányoknak is inkább ők szoktak bejönni.
2014. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én 23 évesen is 30-nak néztem ki :D most 27 vagyok és ugyan ógy 30-nak néznek :D remélem 60 évesen is 30-nak fognak :D

vannak előnyei meg hátrányai is szerintem csak ne lennék olyan agresszív külsővel megáldva biztos egy kész pinamágnes lennék :D

2014. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig pont, hogy ez az ki vagyok, mi vagyok agresszív külsejű pasik kellenek a nőknek, akik ágyban is rongyosra kettyintik őket.
2014. júl. 1. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gáz és durva, de megfigyeltem, hogy a mostani 20-as éveik legelején járó emberek, fiúk is lányok is durván idősebbnek néz ki. Nem tudom milyen tápot tolnak, de nagyon nagyon gáznak tartom. Én 27 vagyok és még a leggázabb napjaimon is mindenki max 20-22-nek tippel.
2014. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én évek óta nem öregszem. de lehet, hogy mindez azért van, mert én vagyuk az új krisztus.
2014. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én huszonéves vagyok és kb. 16-17-nél többnek ritkán néznek és szerintem emiatt van az, hogy csak a tini lányoknak tetszek, meg ők kezdeményeznek nálam csak, inkább nézz kivénebbnek, szerintem az vonzóbb a nők szemében
2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!