Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak egy sztereotípia, hogy a lányok "érettebbek"?

Figyelt kérdés
Mert engem az idegesít hogy a 16 éves körüli lányok nagyrésze magát marha nagy (me)nőnek érzi meg 30 év körüli pasikkal járnak és azt állítják hogy ők érettségben ott vannak a 30 év körülieknél. A 16 év körüli fiúkat meg le kisfiúzzák,pedig szellemileg nagyon sok ellenpéldát láttam "hatalmas érettségükre" . Na akkor magyarázza el nekem valaki , mi a f@.szért is több egy lány egy fiúnál?
2014. jún. 11. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A biológia könyv szerint érettebbek, d nem az agyra, és a szellemi intelligenciára gondol a könyv. Szóval semmivel sem többek nálad a veled egykorúak.
2014. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert 30 évesekkel dugnak hülye kérdések feltevése helyett.
2014. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem te a rib.ncokrol beszélsz. Annyiban vagyunk éretebbek talàn, mert már 10 év körül tudatosan felfigyelünk a fiúkra. Már akortájt érdekelnek minket (a felsős kissrácok)
2014. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Agyilag nem,testileg viszont sokkal.
2014. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig, de aztán van aki agyilag visszafejlődik vagy megreked, van aki viszont tovább.

23l

2014. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogyan szocializálódsz. nálam 8-10 évvel idősebbek a testvéreim, így velük kezdtem el társadalmi életet élni (az osztálytársaimon kívül) és ismerkedni nálam idősebbekkel. hát, eléggé lesújtó a véleményem a velem egykorú, esetleg néhány évvel fiatalabb lányokról. mielőtt valaki belekötne, nem mindről. bár az ember alapból vírus, valszeg nem korfüggő, mert 15évesen is így voltam vele mint most 25évesen.

abból is jöhet ez, (túlzottan nem értek hozzá) de nemileg is hamarabb érnek a lányok. na meg azt se felejtsük el hogy könnyebb beadni egy 16évesnek a bullshitet mint mondjuk egy tapasztalt 28évesnek aki már ezerszer hallotta. így ha berépázza egy idősebb csávó 16-17évesen már egyenlőség jelet tesz maga és a fószer közé.

2014. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha őszinte akarok lenni akkor ez fordítottan igaz részemről. Brutál hülyék itt a csajok. Elképesztően naívak
2014. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez így van. A kislányokat korán elkezdik arra nevelni, hogyan illik egy lánynak viselkedni, a pasira meg 18 évesen is azt mondják, ha valami fosságot csinál, hogy a fiúk már csak ilyenek és a büdös életben nem tanulnak meg felelősséget vállalni a hülyeségeik miatt.
2014. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!