Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már nem szeretném mindig itt...

Már nem szeretném mindig itt maradni itthon. Szeretném kint valahova de mit csinálom ha kint? TTudom hogy nem jó fogalmazni mert hallássérült vagyok. Kösz megértést.

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldre szeretnél menni dolgozni? Erre irányul a kérdésed?
2014. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. pesten lakom és mindig lakásban ülni. szeretném kint szabadulni. kint egyedül mit csinálom?
2014. aug. 5. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy sajnos. Én amikor Pesten laktam, gördeszkáztam, görkoriztam, kijártam a parkba, és beálltam kosarazni ismeretlenek közé, leskelődtem a plázákban, vagy elmentem futni.

A csapatjátékot nem javaslom, nem tudom, a hallássérültség mennyiben befolyásolja a játékodat, de gonolom nem hallod, ha szólnak, ilyesmik. Viszont az összes többit bátran ajánlom, és barátokat is lehet vele szerezni :)

Esetleg szabadtéri festés, rajzolás?

18/L

2014. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak nem hallom. hallókkal tudok kommunikáció de nem mindig érteni amit mondom. olyan mintha reszelő hangom van:D Munkatarsammal sokszor beszélni mindennap:) szabadtéri festés rajzolás talán graffitizni nem?


27/F

2014. aug. 5. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Madáretetës. Séta. Kirándulás. :)
2016. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!