Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha valami...

Miért van az, hogyha valami gyerek szól hozzám vagy köszön és szemembe néz, akkor nem tudok a helyzettel mit kezdeni és árébb állok inkább? (20/f)

Figyelt kérdés
Más emberek tök egyszerűen kezelik a helyzetet, elkezdenek jópofizni, de én nem tudok
2014. szept. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak simán visszaköszönök, aztán igyekszem másfelé nézni, arrébb menni. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a gyerekekkel, nem szeretem őket. Nem tudok nekik vigyorogni és kedves lenni velük. Nem minden embernek természetes, hogy azonnal reagálni tud egy gyerekre, főleg ha egyébként ritkán van gyerekek között. Nekem sem volt sosem kistesóm és megvallom őszintén, gyerekkoromban rettegésem tárgyát képezte hogy nehogy legyen. Sosem szerettem a gyerekeket és nincs is tapasztalatom róla hogy hogy kell hozzájuk viszonyulni. Talán a tapasztalat hiánya az oka.


24/l

Neked van kicsi tesód kérdező?

2014. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. :)
2014. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sincs tesóm és soha nem is akartam, nem szeretem a gyerekeket én sem igazából.
2014. szept. 12. 14:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kismacskával például sokkal jobban el tudok lenni, igaz, annak sem beszélek, de legalább tudok vele kezdeni valamit.
2014. szept. 12. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok, akkor az lehet az oka, mint nálam. Ha valaki nem szereti a gyerekeket, nincs tapasztalata velük akkor természetes hogy nem tud mit reagálni ha odamegy hozzá egy gyerek.
2014. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, és meg kell tanulnod viszonyulni a gyerekekhez.
2014. nov. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!