Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki rettenetesen csúnyát...

Valaki rettenetesen csúnyát mondott rám. Többi lent?

Figyelt kérdés
Jövök haza a boltból mikor valaki megálít és ezt mondja: Téged nem tanítottak meg köszönni? Úgy nézel ki mint egy liba. Én mentem tovább és még azt is mondta: menjél te hülye! Ez szerintetek normális? Mondjam el anyumnak? Még csak 13 vagyok :s ?!?
2014. szept. 11. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Ez olyan "rettenetesen csúnya" lett volna? :D

Bunkónak bunkó volt, és bugyuta kötözködő baromság, de, hogy "rettenetesen csúnya" xD

Valami nagyon puccos helyen lakhatsz, ha nálatok ez a csúnya :D

2014. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz -.- de egy vád idegennek minek köszönni? Most mit csináljak már félek kimenni
2014. szept. 11. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne légy gyáva. Egy idegen ledegradált az utcán, és? Mitől kellene félned? 1001 ilyen eset van percenként a világon, és nem ezekkel van a tényleges baj.
2014. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet azert volt ideges mert o ismert csak te nemtutad hogy ki o...mond el anyukadnak feltetlen es mond el azt is hogy hogy nezett ki hatha ismeri;)
2014. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Illemről prédikálni, ilyen stílusban elég nagy paradoxon. Beteg az illető, nem kell vele foglalkozni.
2014. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok barom jár az utcán, és még rengetegszer fogsz találkozni velük. Figyelmen kívül kell hagyni. Jól tetted hogy nem szóltál vissza. És ez még a jobbik eset engem pl megtámadtak minden ok nélkül.
2014. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rettenetesen csúnyát, júúj! Lesz ez rosszabb is, nagyon sok hülye mászkál szabadlábon. Ne vedd magadra!
2014. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem meg, hogy egyes emberek mirét nem tudják elfogadni a helyzetet. Én ezekre azt mondom, hogy nem köszönt akkor nem köszönt, oszt csá...
2014. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már mit úgy értem, ha egy nem túl közeli ismerősről van szó.
2014. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!