Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rettenetesen beégtem osztályki...

Rettenetesen beégtem osztálykiránduláson, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már iszogatott kicsit az osztály és egy baromállat lerántotta a gatyámat és egy csomó lány látta a péniszemet. De a legnagyobb probléma az volt hogy már 1 éve nem borotváltam szóval nagyon szőrös volt és mjndenki elkezdett röhögni meg fújjolni. A lányok szóba se állnak velem undorodnak.. mit tegyek hogy visszaszerezzem a tiszteletet?

2014. ápr. 27. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Borotváld le, aztán mutasd meg, hogy visszaállj az alfahímek közé. Egyébként ilyen helyekre nem megyünk szőrös pélóval!
2014. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Le kell húznod annak a srácnak a gatyáját aki ezt tette veled. Így bezárul a kör.
2014. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%

Sajnos beégtél.. Mondjuk elég paraszt volt osztálytársad.

Nem tudsz mit tenni, max leborotválni. Máskor ügyelj erre. Osztálytársadnak meg mondd meg nem volt szép dolog tőle.

2014. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Állj eléjük, és fennhangon: Fújj szemöldököd van meg szempillád??! Fúúúj de gusztustalan...!!!

na de ez túl intelligens megoldás, valószínűleg nem is értenék... Mondd, hogy igen nem borotválgatom a farkam minden nap, sőt, a körmöm sem lakkozom...!


Nem értem az embereket, nekem a szőrös jön be! Csigafiúk nem kellenek!! Egy igazi NŐ ;)

2014. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

" Állj eléjük, és fennhangon: Fújj szemöldököd van meg szempillád??! Fúúúj de gusztustalan...!!!

na de ez túl intelligens megoldás, valószínűleg nem is értenék"


Én értem de ez nagyon szar, mégjobban beégetné magát. Hülye ötletek mellőzük.

2014. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként nem biztos, hogy azért fújjoltak, mert szőrös volt, hanem csak úgy "hivatalból".


Ha csupasz lett volna, szerinted elkezdtek volna epedni érted? Nyugi, akkor is ugyanúgy fújjoltak volna, mert ilyen helyzetben ez a lányok reakciója.


Egyébként tényleg égő a dolog, csak nem biztos, hogy azért, ami miatt te gondolod. Bár nem tudom, mapanság mi a divat a fiúknál, mert a mi időnkben ritka volt az a pasi, aki borotválta. Vagy már ilyen öreg vagyok? Oo

2014. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A második sort látom már nem sikerült értelmezni... Igen nyilvánvalóan hülye ötlet, ahogy én is jeleztem... Nos az ilyeneknek kell borotválnia a farkukat mint te.
2014. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, húzd le te is annak a srácnak a gatyáját. Ha van rá mód akkor az egész iskola előtt.
2014. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

"Állj eléjük, és fennhangon: Fújj szemöldököd van meg szempillád??! Fúúúj de gusztustalan...!!! "


Ez de szar... És még te nevezed magadat intelligensnek.

2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, nyugi már, ez nem a ti kalibereteknek szól, ti csak borotválkozzatok kisfiúk!
2014. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!