Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettenetesen egyedül érzem...

Rettenetesen egyedül érzem magam, nem tudok kihez fordulni, kezdem elveszíteni a reményt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy akaratlanul egy rossz döntés miatt elvesztettem a barátaimat,velük együtt a legjobb barátnőmet is :( Már csak a családom tartja bennem a reményt :S Teljesen depressziós vagyok, antiszociális lettem 17 éves koromra :/ Nincs egy barátom sem akivel őszintén megbeszélhetném a problémáimat, akivel hülyéskedhetnék stb.


Bárcsak lenne valaki, aki újra lelket öntene belém, legalább csak egyvalaki, akivel barátkozhatnék :(


17/L



2014. aug. 12. 04:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Á, barátokat nem lehet elveszíteni, nekem sem sikerült, még egy költözés miatt sem.

Ha igazi barátaid vannak, voltak, akkor kitartanak melletted, bármilyen rosszat is tégy.

Néha meg kell alázkodni, egy rossz döntés miatt, és újra megkeresni őket.

2014. aug. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Be kell látnod hibádat, amit akaratlanul követtél el.

- Tudatnod kell a megbántottakkal, hogy a bántás "akaratlanul" (hirtelen felindulás) történt.

- Ha nem is megalázkodni, de bocsánatot kell kérned. (Ne légy türelmetlen, a "megbocsátok" után még huzamosabb idő is eltelhet bekövetkeztéig).

- Komolyan tenned kell, hogy a következőkben ilyesmi ne forduljon elő.

.

Vedd figyelembe: "Ha belátod hibádat, azt bizonyítod, hogy ma bölcsebb vagy, mint tegnap voltál!"

2014. aug. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha akkord beszélgethetünk nincs semmilyen hátsó szándékom csak ilyen emberekkel beszélgetni kell.
2014. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem! Én szívesen barátkozok és tudom milyen érzés ez, amin keresztül mész
2014. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk :)
2014. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvastam az előttem szólók válaszait.És igazuk van:ha hibáztál akkor tisztázd velük a dolgokat.Ha viszont nem Te voltál a hibás,akkor nem tegyél semmit,egyszerűen lépj túl a dolgokon.Próbáld meg elfoglalni magadat,találj magadnak valami új hobbit,és próbálj boldog lenni.Ha van kedved nyugodtan írj,szívesen meghallgatlak!!!!! :)
2014. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi lehet az a rossz dolog, amit tettél, de ha módoban áll bocsánatot kell kérned. Ha nem bocsájtanak meg? Hát, akkor tovább kell lépned. Szereztél egy kis tapasztalatot, és legközelebb már nem követsz el ilyen hibát. Barátaid meg majd lesznek újak. Befelyezed a sulit. Új környezet, új lehetőségek. Az élet még előtted áll! Lehet még sok barátod. Fel a fejjel! Ne bánkódj!
2015. ápr. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!