Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szeretnék énekelni...

Nagyon szeretnék énekelni kiskori vágyam, és nagyon rossz hangom van lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
Ének
2014. szept. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlással, és egy énektanárral szerintem semmi akadálya megpróbálni.


Sok sikert!^^

2014. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamennyit lehet, de ne várj csodát.
2014. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
és ki mondta hogy nem énekelhetsz rossz hanggal? én is azt teszem. igaz csak itthon. ha nagyon vágyok közönségre akkor a barátaimnak éneklek valamit. igaz olyankor nem nagyon szeretnek...
2014. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én jónak hallom persze belül de felveszem a telomra rémes, meg senki se mond rà normális választ hogy most jó-e vagy ássam el magam.
2014. szept. 13. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolni mindig lehet, de attól függ, mitől rossz, milyen értelemben rossz: a hangszín rossz? Hamis, mert nem hallod tisztán a hangokat? VAgy azért, mert egyszerűen nincs gyakorlatod?
2014. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csodát azért ne várj, hogy (híres) énekes/énekesnő leszel, de miért ne énekelhetnél?

Az én hangom se jó, de nagyon szeretek énekelni. Vagy akkor szoktam énekelni, amikor senki sem hallja, pl. egyedül vagyok itthol, vagy baráti társaságban, ha elég hangos a zene, vagy van hozzá társaságom, de ami a legjobb: koncerten! Nincs is annál jobb, mint elmenni valamelyik kedvencem koncertjére, és alaposan kiénekelni magam Ott nem kell visszafognom, vagy csendben énekelnem, mert hangzavar is van, és mások is énekelnek. Nem tudom, te milyen zenéket szeretsz, nekem ilyen téren mondjuk előny, hogy többnyire csak magyar rockot hallgatok, amiknek kívülről tudom a szövegeit, és lehetőségem is van néha a koncertjeikre elmenni. Pl. Tankcsapda, Road, Rómeó Vérzik, Tűzmadár, Depresszió, stbstb.

2014. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaa, amúgy mehetsz énektanárhoz is, ő konkrétabb véleményt tudna mondani arról, hogy milyen a hangod, vagy mennyire lehetne csiszolni rajta, mint az ismerősök, akiket kérdezel. Egy próbát megér.
2014. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy énektanárhoz és kérd meg, hogy mondjon rólad őszinte véleményt. Amúgy ha nagyon fa hangod van, akkor nem érdemes vele foglalkozni, mert jobb nem lesz. A másik, hogy mennyire jó a belső hallásod, pl ha A-hoz viszonyítva magadban be tudod lőni a többi hang pontos helyét, az már nem reménytelen.
2014. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod és keresel egy énektanárt, sőt még kitartó is leszel, akkor fejlődhetsz! Hajrá!
2014. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy énektanár sokat javíthat.


Mellesleg rossz, de "karakteres" hanggal is lehetsz énekes.


Lovasi Andrásnak sincs pl. kifejezetten jó hangja, a punk és metál énekesek tömkelegéről nem is beszélve, mégis rengetegen élvezik a zenéjüket.

2014. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!