Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban elkényeztetett,...

Valóban elkényeztetett, hisztis liba volnék? Nem tudom kiverni a fejemből, amit egyik ismerősöm mondott. (Két kérdés és hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem járok márkás cuccokban, ruhát évente 1x max 2x veszek, nem hordok magassarkút, nem sminkelem magam. Szőke melir van a hajamba és szemüveges vagyok. 50 kg. Anya és apa az átlag fizetést kapják, én is diákmelózom, ha tudok. Nem járok bulizni, ritkán iszok, nem cigizek. Szeretek tanulni, olvasni, írni, verseket magolni, barátokkal lenni, utazgatni-kirándulni. Régen nagyon halk szavú voltam, szinte csak akkor szólaltam meg, amikor olyannal találkoztam, akit jól ismertem - olyankor be nem állt a szám -, de mihelyst jött egy ismeretlen, nem tudtam mit mondani. Ez az utóbbi időben kissé változott. Akkor a halk szavúságomba kötöttek bele, mostanában az a baj, hogy meg merem mondani a véleményem, ámbár még mindig nem vagyok teljes. Az egyik nagy problémám, amit én is érzek az az, hogy hamar elsírom magam. Nem tehetek róla. Veszekedésnél így jön ki rajtam az indulat. Igazából amin elgondolkoztam ma, hogy beszélgettem egy ismerősömmel és ő a következőket mondta: a hanglejtésemmel van a probléma (vagyis szerinte nyávogok), ami miatt gyerekesnek tűnök és az, hogy mindig csak "Én, én, én". Ezt így. Az utóbbi talán azzal orvosolható, hogy nagyon szeretethiányom van. Azután hozzátette, kétszínű vagyok, mert kibeszélem a barátnőimet. Egy barátnőmről meséltem neki, de ugyanazokat a dolgokat neki is elmondtam. Nem tudom, miket írhatnék még, szerintem ez így is hosszú. A másik kérdésem:


Bunkónak tűnhetek, ha arra kérek valakit, hogyha már átmegyek hozzá, vagy talizunk, ne a lapost/telefont bújja?


Engem annyira zavar. Azért megyek át hozzá, hogy ne legyen egyedül és akkor is a játékra figyel. Ha meg valakivel a városban találkozom, mindig a facebookot bújja a telefonján. Nem várhat? Nem tudom, én olyankor úgy érzem, hogy nem is vagyok fontos, ha közben a fél szeme a facebookon van. Nem lehet azt mondani az üziíróknak, hogy majd később visszaírok, egy barátnőmmel vagyok éppen? Miért nem lehet elszakadni a mobiltelefontól? Nekem alaptelóm van, nem használom. Amikor volt okostelóm, azt sem használtam. Ma ültem a buszon este, négy embert láttam, aki lehajtotta a fejét és a telefonját bújta. Annyira elszomorító :/

19/L


2014. szept. 14. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagyis ha jól értem csak ki akartad írni magadból ami bánt:)
2014. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg érdekel, mások mit mondanak. (Ellenkező esetben wordbe írtam volna naplóformában :P) Ha kell, még írok magamról, csak már nem tudtam, mit. Meg kíváncsi vagyok a lentebbi kérdésem válaszára is.
2014. szept. 14. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Kétszínű vagy-e és bunkó? Lányok körében ez elég gyakori probléma, hogy nem tudni hol a határ kibeszélés és megbeszélés között. Ha nem volt benned rosszindulat, akkor nem tettél semmi rosszat. És nem, nem vagy bunkó azért, mert zavar, hogy más viszont az. Ha azt akarod, hogy ezek az emberek figyeljenek rád, aktívkodj az FB-n. :)
2014. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk, nem hinném, hogy bármit is számítana a válaszunk és nem is igazán tudtunk meg rólad semmit ez alapján.
2014. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre már kifejtették a választ, én a másodikra reagálnék. Igazad van, nem természetes dolog, és egyenesen irritáló, ha más a mobilját/tabletjét/laptopját bújja a társaságomban. Mondja meg, ha nem kíváncsi rám, vagy egyszerűen kapcsolja ki azt a nyomorult facebookot. Elhiheted, ha választanom kellene egy személy és a Samsung Galaxy S7 között, egyértelmű, hogy előbbi lenne az; a szomorú oldala a dolognak az, hogy sokan az utóbbit...

Komolyan mondom, ki az a marha, aki egy lány társaságában a mobilt nyomja?

17F

2014. szept. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki folyamatosan csak magáról beszél az irritáló igen.

az meg a semmibe vételed,ha a társaságodban nem fejezi be a nyomogatást.

azzal,hogy ezt szó nélkül,vagy tettek nélkül tűröd-nem hagyod ott-azt mutatja a másiknak,hogy veled bármit meg lehet tenni,mert úgyis hagyod.

szóval ezek alapján,hogy csak magadról tudsz beszélni,ugyanakkor bárkor ledominálhatnak téged,egy eléggé butuska és egyszerű lány képe rajzolódik ki.

2014. szept. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld meg magad. Gondolkozz el, hogy tényleg igaz-e. S arról is, hogy tényleg ismer-e az ismerősöd.

Ha nem ismerlek személyesen, nem beszéltem veled, nem tudok dönteni, hogy kinek van igaza.

2014. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyíltszívű, őszinte emberke vagy. Hogy bánt mások rossz véleménye, ez is arra utal. Persze utalhatna az elkényeztetett libaságra is, de nekem nem az jött le a leveledből.

Az az említett hanghordozási sajátosságod lehet, hogy félrevezető sokak számára. Jó lenne ha ezt el tudnád hagyni. Ja és nem kell hagyni, hogy mások levegőnek nézzenek.

2014. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak 1 ember véleménye ha mindenki ezt mondja rólad akkor gondolkozz el rajta.


Írásod alapján tök normálisnak tűnsz, egyáltalán nem beképzeltnek, és az még pozitívum hogy nem oylan vagy mint a többség a korosztályodban akik a telefonjukat bújják állandóan.:)

2014. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem barátnőmet a hangomról és a hanglejtésemről, azt mondta, kicsit mély, de amúgy egyáltalán nem nyávogós.
2014. szept. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!