Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki tud erről valamit?

Valaki tud erről valamit?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy amikor a barátnőm valamilyen stressz hatására kiborul és sírva fakad utána furcsán viselkedik. Beszélek hozzá nem rám figyel, csak néz ki valamerre a fejéből. Aztán árnyékoktól,beszélgető emberek hangjaitól megijed.Kértem hogy magyarázza el nekem, de nem mondja el.Arra lennék kíváncsi hogy ez mégis mi ? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 14. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

elsőre azt hittem,hogy a beszélgető embereket a fejében hallja...

szerintem a hiszti a drámai hangulatfokozás a mártírság művészi szintű bemutatásának vagy ilyenkor a szemtanúja.

minél inkább támogatod ezt,aggodalmaskodsz,pesztrálkodsz annál tovább fogja ezt csinálni.

2014. szept. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Maximálisan osztom az elsőt, jól megfogalmazta. :)
2014. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Az elsö kettö igen rosszindulatú valaki,


Ugyanis ez sok esetben a depresszió egyik elsö tünete (a depreszió NEM annyi, hogy rossz a kedve, hanem ennél jóval komolyabb betegség). De ezen kivül ha valami/valaki nagyon megbántotta, akkor minden érzékenyebb embernek idö kell, mire túljut ezen, feldolgozza a történteket, ezért visszahúzódik magába.


Ennek semmi köze a hisztihez meg dramatizáláshoz, akinek ez magas, az ritka bunkó, érzéketlen ember.

2014. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

3-aska drága, én voltam depressziós, de soha nem ijedtem meg az árnyékoktól, és nem lapultam a falhoz, mert beszéltek mellettem. A pánikbetegségnek van ilyen fajtája, de azt ne keverd össze a depresszióval.

Kérdező, az első kettő jól mondja, a barátnőd alighanem drámakirálynőt játszik olyankor.

2014. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy történt a múltjában valami. Tapasztalatból mondom. Kislányként volt egy hatalmas trauma az életemben, utána ugyanez történt velem is (pánikrohamok az utcán, nem mertem tömegbe menni, féltem minden egyes rezzenéstől, stb.) Évek kellettek, míg túlléptem rajta. De persze, lehet hogy hiszti, ahogy az elsők írták.

A legcélszerűbb az lenne, ha Tőle kérdeznéd meg kedvesen, hogy mi a baj..

2014. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!