Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, ha valakinek...

Titeket zavar, ha valakinek folyton pisilnie kell?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok Ti hogy vagytok ezzel.

Engem nem zavar az állandó "Pisilnem kell" azoktól, akikről tudom, inkontinensek vagy pici a hólyagjuk.

Alapjáraton nem zavar, ha pl valakinél előfordul párszor.

Viszont gimiben voltak osztálytársnőim, akik a szünetben nyávogtak, hogy ők be fognak pisilni, de nem mentek el WC-re, hanem helyette ott toporogtak, meg osztálykiránduláson minden pihenőhelyen ott hajlongtak és külön műsort csináltak abból, hogy pisilniük kell és ez eléggé idegesítő volt.

Illetve általásban, alsótagozatban, volt egy lány, aki szünetben olvasott vagy játszott vagy beszélgetett és kb negyed óra telt el az órából, amikor kikéreckedett és látszott, hogy nagyon kell neki és, ha nem engedték ki, toporgott, ficánkolt és könyörgött, addig, amíg ki nem mehetett.

Nem is az, hogy folyton pisilniük kell, inkább a feltűnősködésük zavar.

Nekem folyton pisilnem kell, de ebből nem csinálok műsort; ha munkahelyen vagyok, szólok kollégámnak (hogy addig ne keressenek), ha hazaérek és egyedül vagyok, toporgok ha tényleg nagyon kell, amíg ki nem érek a WC-re, ha társaságban vagyok, akkor meg attól függ; nem jelentem be notóriusan, de volt már olyan, hogy nem volt lehetőségem sokáig mosdóba menni és már táncikáltam előttük vagy mondtam, hogy nagyon kell, siessünk/keressünk egy WC-t.

Másoktól se zavar, de vannak ismerőseim, akik kb minden találkozásnál legalább egyszer majd bepisilnek és műsort csinálnak belőle. Az viszont eléggé idegesítő számomra.

Ti hogy vagytok ezzel? Titeket zavar, ha valaki folyton ezzel áll elő?

Tudom, hogy ez nem egy "first World problem", csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2014. szept. 14. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint zavar. Na nem akkor, ha tényleg kicsi, és hát na...

De a volt pasim minden randinkunk kétszer elment WC-re. Mert hát neki kell.

Az elején még elviseltem, de a végére már... Nos menjen a frnacba, ha velem van legalábbb egy óráig bírja ki, hogy ne keressen bokrot.

2014. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt, imádom, ha valaki megkér, hogy kisérjem el pisilni. Jó érzés pisilni kísérgetni a barátaimat. :) Abszolút nem zavar. Pisilni jó dolog
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem meg az zavar hogy egy nő mondja hogy pisilnie kell. Ez undorító.


24F

2014. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első; az én is utálom... Jó, ha fel van fázva, beteg, stb, megértem, de attól herótom van, amikor pl megyek valakivel valahova és egy óra se tellik el, ő már húz be a susnyásba hugyozni. Nem azért, mert tiszteletlennek érezném és tudom, ez természetes csak hát, bár nekem is gyakran kell pisilnem, mégsem csinálom ezt, akkor ő nála miért kell, hogy ez legyen a főműsor?
2014. szept. 14. 23:09
 5/11 A kérdező kommentje:
(Ja meg azt, ha kocsival megyünk és valaki miatt óránként meg kell állni és az illető feltűnősködve megy a WC-re és utána kb fél óráig ecseteli, hogy milyen jó érzés neki pisilés után...)
2014. szept. 14. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

annyit írtál...nem olvastam végig. úgyhogy csak a kérdésre válaszolok.

az nem zavar ha valakinek gyakran pisilnie kell. gondolom nem szándékos. az viszont idegesít amikor valaki ezt állandóan hangoztatja. minek kell ezt bejelenteni? mint egy kisgyerek..."pisi...pisi...pisi..." kikészít. sajnos van a környezetemben is ilyen

nem hiszem hogy bárkit érdekelne más ember anyagcseréje

2014. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkontinens??? Pici hólyag??


Még véletlenül sem sokat ivott....

2014. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez attól függ, utolsó; hányszor iszik sokat - folyton pisilő műsorozók állandóan vedelnek de van olyan is aki nem de mègis folyton pisilne
2014. szept. 15. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a családom ilyen. Akár a cukrászdába ugrottunk el fél órára, akár hosszabb útra mentünk, folyton ment a pisi műsor.

És ezt külön is eljátszották.

9 évesen már agyvérzést kaptam attól, hogy fél óránként valakinek be kellett jelenteni, hogy mennie kell, amíg meg nem álltunk, mint egy kisgyerek "pisi, pisi, pisi", utána pihenő után meg autóban azt magyarázták mennyire megkönnyebbültek ettől a pisiléstől, amíg valaki be nem jelentette, hogy most neki kell és ez így ment újra és újra, amíg meg nem érkeztünk és a liftben mind az ötvenezren azt ragozták, hogy nekik épp mennyire kell, majd a lakásban összevissza óbégattak annak, aki épp sorra került és a retyón ült, hogy ők nem bírják tovább. Vagy leértünk egy rokonhoz és köszönés helyett mindenki ordítva rohant a WC-re.

Vagy csak annyi volt, hogy mittomén, elmentünk a postára egyik taggal a családból utána a boltba és hazaérve meg kész műsort leadott abból, hogy WC-re kell mennie.

Meg az, hogy jajgatniuk kellett folyton, mintha épp egy késsel szurkálná valaki a nyakukat...

És a legcikibb az volt, ha átjött egy barátom, hazaért egyik családtag és külön műsorszámmal elment WC-re, nekem meg égett az arcomról a bőr.


Jó, nem azt mondom, hogy nekem sosem kell kimennem, de hát na...


Kb a húszmilliómodik ilyen után rájuk szóltam - ebből az jött le nekik, hogy ideg-beteg vagyok, hogy egy ilyen természetes dolgot ennyire idegesen reagálok le...


Mai napig csinálják, a hazaérésnél is, az utazásnál is és az ismerúshöz érésnél is. Már úgy oldom meg, hogy leutazásnál megyek inkább vonattal, hazaérésnél én később megyek fel, stb.

Lehet dilisnek tűnök, de több mint 20 éve megy ez a műsor és már volt oké, kicsit sok, herótom van tőle állapot, most már egyszerűen az ideg tölt el, ha megint eljátszódik előttem ez a műsor.

2014. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!