Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok hangosan gondolkodni?

Szoktatok hangosan gondolkodni?

Figyelt kérdés

Néha amikor itthon vagyok egyedül, hangosan gondolkodom, de néha csak egyszerű gondolatokat is kimondok hangosan, van hogy szavakat, néha teljes mondatokat.


Ti is szoktatok ilyet csinálni? Szóval ezt kb mindenki csinálja, vagy inkább személytől függ?



2014. szept. 15. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok és például valamin nagyon meglepődök tévézés vagy internetezés közben, akkor én is hangosan mondom ki véleményem.
2014. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is szoktam, főleg ha egyedül vagyok itthon, de van, hogy máskor is, sajna néha még az utcán, vagy vásárlás közben is kimondok szavakat, vagy mondatot, remélem nem néznek hülyének. :-)
2014. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2014. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen ez normális én is szoktam.
2014. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, sokkal hamarabb meglátom az összefüggéseket, ha hangosan kimondom a gondolataimat, néha írok\rajzolok is mellé(munkáról beszélek, nem arról, hogy mit hozzak a boltból).
2014. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
számolni szoktam hangosan. mármint amikor tanulok. és félhangosan szitkozódok. magamban szeretnék de néha hangosra sikerül. például befejezem a telefonálást és utána még elmondom a véleményem magamnak nem túl szépen...de igyekszek leszokni róla:)
2014. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyorsabban gondolkodok, mint ahogy beszélek, úgyhogy nem.


De mikor megláttam a kérdést, halkan suttogva válaszoltam magamnak: Nem.

2014. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szoktam, akkor is, ha nem vagyok egyedül. De a családom tagjai már megszokták, hogy ilyen vagyok. xD
2014. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néha igen.

Azt hallottam, hogy azt mondjuk ki hangosan, ami fontos (épp akkor).

2014. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én csak halkan motyogok időnként, azt is csak néha veszem észre.

Viszont amikor motoron ülök, és bukósisak van rajtam, akkor megesik, hogy hangosan beszélek, mert más úgy sem hallja...

2014. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!