Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sorházban lakunk és a mellettü...

Sorházban lakunk és a mellettünk lévő lakásba beköltözött egy új albérlő. Mindig hangosan hallgatja a zenét, ordibálnak, a kutyája folyton ugat stb. Mit tehetünk ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ezt már egyszerűen nem lehet kibírni, viszont ő itt csak albérlő és azt kéne tudnom, hogy mi, mint itt élő lakók tehetünk-e ellenük valamit?

Beszélni persze már próbáltunk vele,de képtelenség,szóltunk a tulajdonosnak,hogy beszéljen vele,ez megtörtént viszont azóta sem változott semmi.



2014. ápr. 4. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérjetek a jegyzőtől birtokvédelmet, hívjátok ki a rendőröket. Újra és újra szóljatok a tulajnak!
2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezt sose értettem, hogy ő csak albérlő. Neki is ugyanolyan joga van mindenhez, amihez neked.

Itt is az öreglányok ezen pattognak, hogy te csak albérlő vagy. He???

2014. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Második, leírnád magyarul is mit szeretnél mondani?
2014. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Le van írva magyarul, ha te nem érted, akkor nem velem van a baj.
2014. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondol a második, hogy bérlőként ugyanazok a jogok illetik meg, mintha tulajdonos lenne. És nem albérlő, hanem bérlő, ha jól értem az egész lakást ő bérli a tulajdonostól.
2014. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tulajdonosnak ehhez nincs köze. Ő nem az óvónéni, hogy fegyelmezzen, ha valakit megmondanak neki. A lakóra addig hívjátok rendszeresen a rendőrséget, amíg jobb belátásra nem tér.
2014. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló bérlőm,élénk társasági élete élt,főleg éjjel.Mivel a szomszédokat jól ismerem ők is engem,a környék is híres csendességéről,felszólítottam a bérlőmet,hogy tartsa magát a szerződésben foglaltakhoz...ne zajongjanak.Aztán mikor a szomszédok egyik éjjel hívtak 2-kor,kocsiba ültem és megoldottam a problémát.

Magyarul, ott éjjel kidobtam a kis szarost,a cuccaival együtt,ezt szó szerint kell érteni.

Másnap jött az apja,hogy mi az,hogy kidobtam a gyereket éjzsaka,elmondtam ez miért történt,aztán az épp arra járó szomszéd is elmondta,erre ő is pofán vágta a gyereket.

Azóta újra nálam lakik,de már nincs probléma,a közös kert gyepét is ő vágja önkéntesen:)

Én minden esetben szerződésbe foglalom,hogy ha a lakóközösség életét zavarja,akkor azonnali felmondás a jutalom.Én nem tudom,milyen ember lehet a tulajdonos,de nem igazán érdeklik az ott lakók,ettől függetlenül azért beszélni kéne vele...aztán ha semmi jön a hivatalos út...végső esetben ukrán ügyvédek.

2014. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!