Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért érzem azt hogy ha valami...

Mért érzem azt hogy ha valami drágább dolgot veszek és nem vagyok vele teljesen megelégedve akkor?

Figyelt kérdés

Megbánom hogy pénzt adtam érte... Pl vettem anno egy új playstation 2öt játékkokal olyan 40k volt aztán játszottam vele egy hetet és Megbántam hogy megvettem mert a régi 40éves tv-n xar volt játszani vele nem láttam a részleteket stb.

Aztán eladtam 1 év múlva fóliásan később 15k ért egy rendes osztálytársamnak ...


Aztán vettem egy okostelefont 60ezerért 2 hónapja és ez is több sebből vérzett és ezt is megbántam hogy megvettem, na meg vettem egy pocket neot is mert a 60ezrest javították és így kb 80ezret hajíntottam ki minden xarért....


És most nagyon jól jönne ha lenne lóvém ruhára szerintetek adjam el mind 2öt?


Nektem is szókot lenni ilyen érzésetek?



2014. szept. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Add el őket, ha megbántad. Azért bánod meg, mert fölösleges pénzkidobás.


Nem veszek meg drágán felesleges marhaságokat, így nincs mit megbánni.

Olyan dolgokat veszek, amire tényleg szükségem van és/vagy elromlott. Hirtelen fellángolásból (hú, ilyen nekem mármedig kell) nem vásárolok. Ha valami elromlik, akkor is beérem egy olcsóbb darabbal.

Pl. amikor megdöglött a telefonom, nem rohantam okostelefont venni, hanem vettem egy normális, GOMBOS mobilt 8000 Ft-ért, amivel lehet SMS-ezni, telefonálni, zenét hallgatni meg fényképezni. Mivel nincs igényem Viber-re meg a többi marhaságra, így jó nekem a "gagyi" is.

2014. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát... Hasonló.

Múltkor mondom, van egy kis pénzem, veszek már egy márkás melltartót. Megvettem, hordani meg nem hordom mert nem szeretem. :/

És a legdrágább melltartó m csak fogja a helyet a fiókban

2014. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak olyan dolgokra költöm a pénzem amire szükségem is van, szóval ilyen nem nagyon van. Nekem van PS2-m és PS3-am is, nem sokat kockulok rajta, de azért még jó :)

Talán ha nem ilyen drága holmikat vennél. Vagy lehet hogy elkapkodod. Ha mindig mindent jól átgondolsz akkor akármilyen döntést hozol nem kell megbánnod. Még akkor sem ha rossz döntést hoztál, mert nyilván ha visszamennél abba a pillanatba és minden utána lévő emléked törlődne akkor egyértelműen ugyanúgy döntenél :)

Szerintem azért bánhatod meg, mert hirtelen felindulásból veszel ezt-azt. Ha jól átgondolod akkor amit veszel nem fogod megbánni :)

2014. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kinek mi a gagyi. Ha fontos munka van, akkor kénytelen vagyok átköltözni 1 nyomógombos Nokiába, mert az sosem hibázik. Volt hogy 1 munkát 1 ájfon féleszű miatt veszítettünk el. Mikor szükség lett volna telefonálni a féleszű ájfon lefagyott.

Most egy sony xa1 et használok, de ezt is nyugodtan bevezethetnék a btk-ba.

2018. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!