Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha ne foglalkozz azzal,...

Soha ne foglalkozz azzal, hogy más hogy néz rád, és mit gondol rólad. Baja csak annak lehet veled, aki magával sincs teljesen megelégedve. /? /

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel maximálisan egyet tudok érteni!!!!!! :)
2010. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor jó ;) :)
2010. aug. 5. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt az életemnek egy szakasza, amikor magamra is haragudtam, nem voltam kibékülve senkivel és semmivel. Akkor mindenkit csúnyának és öregnek és kövérnek láttam, akik ellenem vannak. Aztán helyrejöttek a dolgaim. Most ugyanúgy, ahogy előtte, mindenkiben csak a szépet és a jót veszem észre. Legyen az kisgyerek, kamasz, öreg néni, vagy csak egy ember a buszon. :) (első válaszoló újra).
2010. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon szép történet a maga módján. :D :) Örülök, hogy megtaláltad azt az útat, amelyiken jól érzed magad :D remélem majd sokan követnek :)
2010. aug. 6. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éve vagyok ilyen. Középsulis lettem, otthagyhattam a cigányokat, akik folyton fenyegettek, piszkáltak, stb. Aztán észrevettem, hogy az új osztálytársak (akik egyébként utálnak) véleménye egyáltalán nem érdekel. Olyan jó volt. Katarzis. :D
2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennek szintúgy örülök ;D :D
2010. aug. 7. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én emg ettől a perctől leszek iylen! És mindig elismételgetem magamban ezt a mondatot! Köszi!:D
2010. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! ;D
2010. aug. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!