Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gyakran értek úgy haza,...

Ti gyakran értek úgy haza, hogy nagyon kell pisilni vagy csak velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szerintetek az már gáz, ha velem hetente kb 2-3 alkalommal előfordul, hogy munkából vagy máshonnan hazajövet már az utcán úgy feszül a hólyagom, hogy azt hiszem, ki se bírom és hazaérve táskástul-kabátostul rohanok be a a WC-be és legalább 5 percig pisilek? Vagy ez mennyiségileg sok?

Veletek elő szokott ez fordulni (fordult már elő) és ha igen, milyen gyakran?



2014. szept. 16. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is mindig kell mikor hazaerek. Hogy mennyire az attol fugg mennyit ittam es milyen regen mentem el vecere.

De van olyan is hogy suli szunetben vagy suli utan kozvetlenul rohanok mar vecere aztan csurgatok percekig.. :D

Olyan egy ora mig hazaerek, es meg ugy is kell otthon veceznem ha suliban voltam wc-n es nem ittam semmit sem.


Szerintem nem baj.

2014. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul :) Táskát ledobom az első helyre ami útba esik, és már útközben húzom le a bugyimat, hogy be ne pisiljek.
2014. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Velem életembe egyszer fordult ez elő. Az is pont eggyel volt több, mint amennyiszer kellett volna.
2014. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Régebben 1,5 órára dolgoztam a lakástól. A munkahelyen elmentem WC-re. Majd már pár metrómegállónyira tőlem nagyon kellett. A lakótelepen futottam, a liftben dülöngéltem, a bejárati ajtót bevágtam és volt hogy wcre rohanás közben téptem le a gagyát és a bugyit.
2014. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem velem egykorú lakótársnőm ér úgy mindig haza, hogy "Jujujujj pisilnem kell!" és cipőstűl-kabátostúl-táskástúl rohan a WC-re. :D

Be se csukja az ajtót és percekig csorog neki. Csorog? Úgy sistereg mint egy kígyó erős sziszegése. :D

Volt, hogy pont bent voltam, már végeztem, és egyszerre csak feltépi az ajtót, megragadja a kezemet és kiránt onnan. :D

Engem nem zavar, van, hogy beállok a WC elé és mondom, hogy psss vagy pisi, pisi, pisi (persze nem pisiltetem be, csak pár percig ugratom), egyszer meg, amíg próbálta kihámozni magát a nadrágjából, megnyitottam a csapot, lágy csobogásra. :D

Egyszer megbosszulta; nagyon ritkán érek haza úgy, hogy majd bepisilek; egyszer otthonhagytam a kulcsot, verem az ajtót teljes erővel, hogy engedjen be, vetkőzés közben végig psss-psss-psss, majd, amikor elindultam a WC felé, berohant a wc-be, lehúzta többször, végül ordítottam egyet, hogy BEMEGY, félrelöktem és úgy, hogy mellettem állt pisiltem nagyokat sóhajtva, ő meg majd megfulladt a röhögéstől.

Mindig jót nevetünk ezeken. :D

2014. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem az szokott lenni,hogy elindulok dolgozni. a munkahelymig 1 óra az út. a munkahelyemen csak piszoár van,de feszülős ruhába kell menni,így nem szoktam használni a wc-t. ott vagyok 5 órát. az egyik kolléganőm ugy szokta csinalni,hogy megvette azt atölcsért ,és minden nap hozza magaval. szóval hazamegyek,busszal. olyankor mar 8/10-re kell,de még bírom. leszállok a buszról,felsétálok a lakésba. bemegyek ,és a pasim kérdezi mi volt a munkában(ő amugy elobb hazaér) akkor elmeselem neki,hogy mi volt meg minden,de a legrosszabb az,amikor nem veszi észre ,hogy mindjárt bepisilek. ilyenkor csókolózunk,meg elkezdi fogdosni a lábam között.egyszer be is ment pár csepp,mert úgy mozgatta az ujjait. de amúgy mindig rohanok ezután awc re
2016. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!