Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem ha ütnek ez miért van?

Szeretem ha ütnek ez miért van?

Figyelt kérdés

Anyukám kiskoromba gyakran vert. Akkor utaltam egyszeruen. Most a barátom ver és szereteem ha üt. Mert van ez ?


17 L



2014. szept. 16. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszed, hogy a családi élethez hozzátartozik a verés, hiszen a családban is ezt kaptad, most biztosan úgy érzed, hogy a barátod is nagyon közel áll hozzád, hiszen olyan veled, mind a családod. Vagy talán azt szereted, hogy utána bocsánatot kér, kedveskedik, könyörög, stb.

De ez nem jó.

2014. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívesen elvernélek bármikor
2014. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kér bocsánatot! :( Se semmi. Hagy sírni.
2014. szept. 16. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu kérdés, vagy pschihiáter. Most!

Akit gyerek korában bántalmaztak az menekül ettől, harcol ellene, nem pedig tovább csinálja.

Hagyd el a barátodat. Ráér most rögtön. És menj el orvoshoz.

2014. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar bocsanat de kicsit se kamuxd chh..hiabaa nemtudom.elhagyni..egybkent..o 22 eves en 17 es az elozo baratnojet is verte..de o eltudta hagyni:S en neem..
2014. szept. 17. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem tudod elhagyni akkor nem tudunk segíteni. Jelentsd fel.

Csinálj látleletet és jelentsd fel. Majd a rendőrség elveszi tőled, ha te nem tudod megtenni.

3.as voltam

2014. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyet.. úgy látszik tényleg nem normálisak az emberek.. A párod egy patkány akit fel kell kötni az első fára, de ne haragudj meg ha azt találom mondani hogy te sem vagy "százas".
2014. szept. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!