Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Égő, ha fiúként nem szeretem...

Égő, ha fiúként nem szeretem a focit, nem is érdekel és nem értek hozzá semmit se? A focirajongók mit gondolnak az ilyen emberekről? Lenéznek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem égő.
2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ebben semmi égő. Én is utálom, ahogy rengeteg más ember is.
2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 *Nekomimi* ***** válasza:
100%

Szerintem sem égő. Édesapám sem szereti, párom sem...

Aki pedig emiatt lenéz egy másik embert, az elég ostoba...

2014. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem, hogy egyesek mit esznek rajta, hogy mások rohangálnak a labda után, ők meg nézik ?? Én az atlétikát kedvelem, amikor az ember saját lehetőségeinek a határát kutatja.
2014. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Bizonyos primkó körökben igen lenéznek. Mert amelyik férfi nem szereti a focit, nem iszik ,nem ordít, az nem is férfi. Na az ilyen társaságot kell kerülnöd.


Érdekes ,hogy pl más sportágak kedvelői nem viszonyulnak így a többi emberhez, pl nem hallottam még olyat hogy aki kedveli nézni a vizilabdát vagy a teszem azt a lovaglást az lenézi megszólja azt aki nem.

Valamiért a focidrukkerek közt több a bunkó. Fura de így van.

2014. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Így van. Én most már a gimi végén járok életéveimben, úgyhogy a nehezebb korszakot már szerencsére túléltem, kiskoromban nehezen tudtam beilleszkedni az osztályban a fiúk közé pont emiatt. Úgy tapasztaltam, hogy a műveltebb, kulturáltabb csoportokban kevesebb a focis, és többen mással foglalkoznak, viszont pl. egy szakmunkás képzőben szinte mindenki focis.
2014. júl. 9. 22:23
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy egyedül vele. Engemet sem köt le hogy 20 fószer kerget 1 labdát. Szerintem nem gáz.
2014. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem manapság kis túlzással az az égő,ha valaki focimániás! :)

Proli sport lett,csak a pnzről szól az egész,meg a stadionépítések is.Adják veszik a játékosokat,egy meccs alatt több idő megy el büntetőkre,meg szabadokra,mint a játékidő,egymást rúgják,lökik fel a játékosok,meg ilyenek.

A sok pénztől mindenféle zűrös magánélet,stb.

Egy csomó szurkoló csak a balhé miatt megy a meccsekre,póverkodni,látsd szétverik a metrót,villamost részegen,bedrogozva...

Én utálom,mint a sz.rt,abszolút nem érdekel a vb,sem,meg semmi foci.

Ja meg világszerte a sok hulladék árusok,ledTV a vb-re,meg a rengeteg focival kapcsolatos ócska proli cuccok.

2014. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Előző 8-as vagyok,folyt.:

tehát szerintem nem égő,és sz.rd le magasból,hogy mit gondolnak rólad.Mondd meg nekik,hogy bocs,de engem nem érdekel.

2014. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Az az égő, ha emiatt kötözködni kezdesz másokkal (ismerős, idegen, mindegy). Ilyen kötözködők meg minden sportág kedvelői között vannak sajnos. Te ne legyél ilyen.


Mindenkinek szíve joga eldönteni, milyen sportágot követ szívesen és milyen mértékben, meg azt is, ha egyáltalán nem érdekli semmilyen sport. De ha te ezért bárkinek is beszólsz, vagy általánosságban piszkálod az adott sportágat, meg azokat, akik szeretik, akkor az már nem jó.

2014. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!