Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan h a...

Nektek is van olyan h a nálatoknál butább emberektől kapjátok 0-24-be a kritikát amúgy a semmire?

Figyelt kérdés

Mikor egyébként náluk van a gubanc.

Személy szerint csak néhány példa.


Csúnya vagyok egy olyan ember szerint akinek még életében nem volt b nője.

Igénytelen vagyok egy olyan szerint akinek a szobájában hegyekben állnak a romlott kaják a szemét, a koszos ruhák le vannak dobva a földre és még a szemetet sem viszi ki és az ágyat se veti be. Áll a kosz/ a por...


Nincs bennem kedvesség egy olyan szerint aki Adolf Hitler híve.

Buta vagyok egy olyan szerint akinek a mai napig 11 osztálya van holott nekem BA diplomám most nem azért h menőzzek.

Élősködök az anyámon aszerint aki a pasijával tartatja el magát a mai napig.


Tisztelettel kérdem ezek mire fel kritizálnak engem ?



2014. szept. 16. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az irigység beszél belőlük .

Mert tisztában vannak vele, hogy nem jó amit csinálnak , de ugye az emberek általában nem ismerik el ha valamit rosszul csinálnak , ezért inkább másban keresik a hibát.

2014. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyenekkel már én is találkoztam már egy párszor.

például nem tudok vezetni a szerint akinek nincs és nem is volt jogsia de már 2 autót sikeresen összetört. (én az sajátomat 4 éve vezetem és minden rendben)

rólam lepereg az alaptalan kritika. esetleg ha olyan kedvem van vitatkozok vele egy kicsit és elmagyarázom miért nincs igaza. ha nincs kedvem akkor egyszerűen ráhagyom.

sokat ne agyalj rajta. rengeteg a hülye ezen a csodás világon

2014. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!