Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek azt, hogy jó...

Ti nem érzitek azt, hogy jó lenne néha egy kicsit "gyengének" lenni?

Figyelt kérdés

#akik egyedül vannak #egyedül élnek #és magukra számíthatnak többnyire.
2014. szept. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én néha kicsit "gyenge" vagyok, mert folyamatosan "erősnek" lenni fárasztó... Persze vigyázok rá, hogy ezt néhány nagyon közeli baráton kívül ne lássa rajtam senki :)
2014. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyengének, fizikai, mentális, idegi... stb.? Semmilyen formában sem szeretnék gyenge lenni.
2014. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De sokszor érzem ezt.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja most látom, hogy a kulcsszavakhoz írtam a kiegészítő kommentemet. Na mindegy:)


Köszönöm a választ!


Én is így vagyok, felvettem ezt az "erős vagyok" hozzáállást, "bármi történik talpon kell maradni" alapon. Csak én nem merem levetni szinte egy pillanatra sem, akkor se, ha senki nem látja.

2014. szept. 16. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Beírta a kulcsszavak közé a kiegészítést, szép.


Jó gyengének lenni, mindig is az voltam és leszek.

2014. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha senki sem látja.
2014. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Erősnek kell lenni, a mai világban a gyengéket eltapossák. Mindig küzdeni kell, az ember alig-alig engedheti meg magának a gyengeséget. Ha révbe ért, amiért küzd az ember, akkor lehet megpihenni, gyengének lenni, addig nem.
2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!