Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzitek úgy hogy elk*rvult...

Nem érzitek úgy hogy elk*rvult a világ? Édes-élet Berki milliókat keres mások meg nyomorognak.

Figyelt kérdés

Manapság olyan embereket "sztárolnak" akiknek rég a börtönben lenne a helye.

Gondolok itt arra például hogy Berki (is) meglopta a fociklubját és még mindig szabadlábon van.

Győzikének is milliós tartozásai vannak a NAV felé és ennek ellenére ezek az emberek milliókat keresnek és még egy napot sem dolgoztak.

Sok ember pedig egyáltalán nem halad ebben az országban.

Egy kezdő orvos annyit keres mint egy utcaseprő.

Szerintetek a h*lyegyerek aki ül a TV előtt az milyen példát lát a környezetében?


2014. aug. 18. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
És hidd el az olyan majmok mint Gyõzike nem is fognak soha egy napot se dolgozni. De azok a legnagyobb hülyék akik sztárolják az ilyen és hozzá hasonló barmokat.
2014. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Megértem a felháborodásodat, rossz irányba tartunk... de hát csak annyit tudsz ellene tenni hogyha van gyereked nem engeded hogy ilyen sz@Rokat nézzen.

És igen elég szomorú hogy egy kezdő orvos alig kap fizut.:(

2014. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%

Nem.

A világ mindig is ilyen k*urva volt.

2014. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek más lehetőségei vannak az életben. Szerinted az nem igazságtalan, hogy valaki a Fazekasban tanul, más meg egy falusi iskolában? Vagy, hogy van, aki szépen tud rajzolni, énekelni, vagy csak szép, más meg nem?


Mindenki kereshet sokat, csak sajnos kell hozzá szerencse, és kell hozzá jó genetika is (pl. én nem tudnék olyan buta lenni, és úgy kinézni, mint Berki, persze nem is akarok, de neki ráfér az arcára).


Légy boldog a saját életedben, és próbálj ott érvényesülni. Az általad említett orvosok is mindent megtesznek a több pénzért, és általában sikerül is nekik.


Én 170-et keresek, a barátom 300-at, mert ő sokkal nehezebb szakot végzett el (én csak közgazdász vagyok, ő pedig programozó matematikus).

2014. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy ilyeneket nézel meg olvasol, az a probléma.
2014. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A világ mindig züllött volt, csak azért veszel róla tudomást, mert van net, van TV, stb. Az meg a Berki meg a Győzike problémája, hogy milliókat keresnek, és hogy mellette van NAV tartozásuk. Attól, hogy az átlagember panaszkodik, hogy ez meg az milliókat keres, sem nekik nem lesz jobb, sem a nyomorgó társaiknak. Mindenki maga felel a sorsáért. Sajnos (?) nem lehet mindenki boldog, népszerű és gazdag.
2014. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer elgondolkoztam ezen, hogy ki a hülyébb vajon? Aki milliókért mutogatja magát a tévében vagy aki 12 órát lehúz a gyárban minimálbérért? Aki keveset keres, az mindig azt mondja, hogy nincs más választás, legalább munka van. Szerintem igenis van más választás, képezni kell magunkat, utánajárni a dolgoknak, nem kell megelégedni a jóval, a legjobbra kell törekedni. Persze a tévés magamutogatást sem támogatom, de ha bárki kapna olyan felajánlást, hogy milliókat kaszálna epizódonként, szerintem egyből elfogadná, szóval őket sem hibáztatom, bármit, csak a 12 órát ne. (higgyétek el, tudom miről beszélek, 2 évig voltam a soron 12 órákban, az egészségem abban az időben tönkrement, még szerencse hogy időben tudtam váltani, nem bírtam volna ott ki életem végéig.)

Persze a Berki-félékről nekem is megvan a véleményem, inkább annak adják a milliókat, aki tényleg tehetséges. De hát ez a mai világ.

Ez csak az én véleményem volt, oltogatást nem kérek.

2014. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem pont az általad nyomorgónak nevezett társadalmi réteg sztárolja a Berki féléket...Ha mindenki unottan elkapcsolna valahányszor Berkit vasalják vagy Győzike játssza az agyát, akkor nem ez menne a TV-ben meg az újságokban és ők nem lennének milliomosok.
2014. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!