Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok nyitottak...

Ti mennyire vagytok nyitottak az utcán szórólapozó, adománykérő, termék reklámozó emberek felé? Esetleg a telefonos verzió?

Figyelt kérdés

Èn nagyon elzárkózok előlük. Jó, ha elmegyek szórólapozós emberke mellett, elveszem, de ha látom a kezében a kis mappácskát, elhúzok mellettük, mert tudom, azoktól nem úszom meg ennyivel.

Nem azért, mert nem hiszek nekik vagy megvetném Őket csak

1. Semmi pénzem sincs

2. Borzasztó nehezen bírok vadidegenekkel kommunikálni és mivel, nehezen vagyok dolgokra rávehető, inkább elhúzok

Azt se szeretem, ha valaki odajön és a harmadik nem érdekel után még mondja tovább.

Viszont egy barátnőm az ellenkezője, Ő mindegyikkel leáll dumálni, ad nekik pénzt, aláírást vagy amit kérnek.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 19. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor, ha olyan hangulatban vagyok, elveszem a szórólapokat, rá is pillantok, de ilyen úton belőlem még sosem lett ügyfél sehol.

Azt viszont gyűlölöm, ha látják, hogy éppen telefonálok, vagy rohanok, vagy 5 táskát, szatyrot cipelek, és még így is nyújtja, meg utánam jön. Volt már, hogy rá is szóltam, hogy mégis melyik kezemmel vegyem el a hülye szórólapját??? Vagy cuccoljak le mindent a lába elé, amíg elveszem?

A mappás agymosott jehovásoktól, szcientológusoktól és társaiktól meg társaiktól a hideg is kiráz, sosem állok meg, simán megmondom, hogy hagyjon békén. Ugyanígy vagyok telemarketingesekkel is, megmondom nekik, hogy én nem adtam meg a telefonszámomat, honnan tudja, igazolja. Erre biztos nem hívnak még egyszer, mert általában illegálisan jutnak hozzá az adatokhoz.

2014. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!