Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs bennem sem gyűlölet sem...

Nincs bennem sem gyűlölet sem harag. Ezért mindig megvernek. (A mondatnak tartalmaznia kell kérdőjelet; - oké) :?

Figyelt kérdés

Szar kimondani, de fiú vagyok.

Ma is kaptam párat. Pedig soha nem keresem a bajt. Az talál meg engem. Minden ok nélkül. Ilyenkor mindig én maradok alul. Ma pl. egy pultos lánynak az arcába löktek agy poharat, aki a barátom ráadásul. (sajnos) reflexből szóltam hogy hééé ! Erre: te ne ugassál, a többit nem kell elmesélnem. Mindig így járok. Örökké megszégyenülök. Tudom küzdősport. De megnézném amikor valaki váratlanul kap egy sort, mit ér a technika.


2014. szept. 20. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Küzdősport a lófa-szt. Kocsmai verekedésnél semmit nem ér.

10 év tapasztalattal talán, de amúgy semmi.

Oda rutin kell, lélekjelenlét, gyakorlati tapasztalat. Azt semmilyen edzésen nem lehet megtapasztalni, max évtizedek alatt komoly verseny múlttal.

És még úgyis lesznek ellenfeleid, elég pl 25 kiló plusz izom, meg némi kocsmai rutin az ellenfeledtől, és mehet a kukába a küzdősport.


Azért vernek meg, mert meg lehet verni, és mert beszólogatsz.

Meg azért, mert nincs benned gyűlölet, harag, agresszió, stb... tehát könnyű préda vagy. A verekedés pedig egy állatias dolog, szóval ott farkastörvények vannak, a gyengék elhullanak.

Akiről süt a gyengeség, azt legallyazzák.


Hogy mennyire szégyenülsz meg... Na az már kérdéses. Egy férfi álljon ki magáért (vagy akiért úgy érzi hogy érdemes) mindenképpen, ez alap.

Viszont ez minden esetben két esélyes dolog. Valakinek győzni kell, amiből az következik, hogy a másik veszít.


Ennek a végeredménye viszont csak arra bizonyíték, hogy melyik fél erősebb, vagy jobb bunyós.

Én inkább érezném magam megszégyenülten, ha nem állnék ki egy lány barátom mellett ilyen esetben, csak hallgatnék, mint szar a fűben.

Tökmindegy, mekkora a másik, ha 2-szer akkora előre elkönyvelem a vereséget, nem gond.

Akkor is odaállok, ha látom, hogy elkerülhetetlen a box, legalább néhányat én is beverek neki, mielőtt a földbe tapos.


Nem ez a lényeg. A morális győzelem a lényeg. Senkinek nem dicsőség nőket dobálni pohárral, meg gyengébbeket verni.

A gyengébbek védelme annál inkább az.

Hogy ez kimerül abban, hogy a támadást átirányítod magadra, hogy ahelyett, hogy a nőt dobálná tovább, inkább magadat vereted meg, az már nem a te hibád. Tökmindegy, hogy tudnál verekedni, ellenfeleid mindig lennének.

Ennyi volt benned, kihoztad a maximumot, elérted, hogy ne a nő legyen a célpont.


Nem a győztesek a hősök, hanem akik a jó ügy mellett harcolnak. A végeredmény mellékes.

És ez minden, csak nem megszégyenülés!

2014. szept. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!