Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a barátnőm...

Mit csináljak ha a barátnőm nem érti a nyaralás lényegét?

Figyelt kérdés

23 éves. 3 éve vagyunk együtt eddig nem nagyon mentünk nyaralni, de most jól ment a szekér, hát elvittem Ciprusra nyaralni 10 napra. Na most a barátnőm a 10 nap alatt 2 dolgot akart állandóan csinálni: A napon feküdni hogy minél barnább legyen (kb. egyszer ment bele a vízbe az egész nyaralás alatt), állandóan selfit csinált magáról meg kérte hogy csináljak róla hátulról képeket. Ha elmentünk ott egy étterembe akkor a kaját fényképezte le vagy 10-szer pedig csak egy sima tengeri kaja volt.

Mikor hazaértünk ő egyből felpakolta a képeket, a képei alá idézetet tett. Szerintem ő azért jött nyaralni hogy irigyek legyenek rá.

Nekem arról szól a nyaralás hogy 10 napig nem kell dolgozni, pihenés, búvárkodás, tájban gyönyörködés, meg a parton egy jó hideg sör elfogyasztása.


2014. szept. 20. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a barátnőd...

Jövőre vigyél engem :DD

2014. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem a nyaralás lényegét kell vele megértetned, hanem a facebook lényegét és lényegtelenségét.
2014. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
3 év alatt nem tűnt fel, hogy teljesen más az értékrendetek?
2014. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd fontos szerepet játszik a 21. századi társadalomban. Az is lehet, hogy a neve csak egy fedőnév.. Aztán kiderül, hogy valamilyen prototípus. Az élet lényegét kéne elmagyarázni neki, nem a nyaralást.
2014. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy tök aranyos, rendes lány.
2014. szept. 20. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled értek egyet, jelentkeznék a következő turnusra! :D


A barátnőd facebook függő, azért tesz dolgokat, hogy a neten villogjon velük. Nem tudom mennyire gyógyítható, de részvétem..

2014. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen "minden pillanatunkat posztoljuk ki" típusú barátnőm, utálom ha ezt csinálják. De hát vannak ilyenek, akik nem azért csinálnak dolgokat, hogy jól érezzék magukat, hanem azért, mert kényszeresen internetes társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni.
2014. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy ilyen nyaralás után kidobnám, mint macskát székelni. Nekem ilyen nő nem kell. Egyrészt semmi kedvem sincs majd özvegyen tengetni az öregkoromat, mert az asszony az idióta napozásának hála elpatkolt melanoma malignumban. Továbbá én nagy ívben lesz.rom, hogy a facebookon mit gondolnak rólam mások. Jártam már több, mint 20 országban, de ezekről egyetlen képet nemraktam ki, mert senkinek semmi köze hozzá. Nem a facebook határozza meg egy ember értékét. Attól pedig, hogy a csaj aranyos és kedves még lehet rohadtul felszínes is. Ráadásul persze, hogy kedves, hiszen ciprusra viszed nyaralni, én azon is elgondolkoznék, hogy nem e csak a pénzemért van velem.
2014. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én se raktam ki egy képet sem facebookra, oda egy képet töltöttem fel 3 éve...
2014. szept. 20. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak azt tudom mondani,hogy neked ezt jelenti a nyaralást, neki meg nem. Ezekután ezt vagy elfogadod vagy nem.
2014. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!