Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már mi? nyaralás során...

Ez már mi? nyaralás során megismertem egy fiut, amikor hazajottem rogton bejelolt, rámírt és mondta h sajnálja h nem beszeltunk tul sokat, de azota ha rairok, oylan mintha nemis akarna velem beszelni :/

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl messze laksz tőle esetleg? Ebben az esetben nem szeretne távkapcsolatot annak ellenére, hogy szimpatikus voltál számára... 20/f
2013. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk de,de hát akkoris,azért még jól esne ha beszélnénk többször,és ne csak én írjak rá,mert az olyan nyomulásnak tűnne :(
2013. dec. 23. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
De egyébként még az is lehet, hogy nem igazán beszédes fajta facebookon, de ha messze laktok, úgyis szinte csak ott tudnátok beszélni. Mit tervezel, írsz neki még, hátha megváltozik?
2013. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi esély van rá,hogy megváltozik a helyzet,hiszen messze vagyunk egymástól és valószinű sohasem talizunk :/ habár kitudja,abban viszont biztos vagyok,hogy írok mág neki,de akkorsem tudom ezt az egészet hova rakni :( nekem is nagyon szimpatikus volt,de már innen érzem h levegőnek néz,így még barátkozni sem lehetne
2013. dec. 23. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is mesze vagytok meg ő se ír, akkor ne erőltesd. Nem kell olyan busz után futni, ami nem vesz fel.
2013. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyetértek,csak ebbe beletörődni nem igazán lehet,nagyon sajnálom :(
2013. dec. 23. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, az élet ilyen. ettől még nem áll meg a világ. Olyan régóta sem ismerted. Próbáld nem ezen rágni magad, totál fölösleges.
2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem :/ amugy igazad van
2013. dec. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!