Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a repülőktől,...

Nagyon félek a repülőktől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk nyaralni repülővel... Világ életben tartottam tőle, de most bekövetkezett. A legrosszabb, hogy egyáltalán nem vagyok félős, vagy izgulós, de most halálosan rosszul érzem magam. Hányinger, bekönnyezek, ha jobban belegondolok, hogy mi vár rám... Lehetséges, hogy fóbiám van, vagy nem lesz olyan vészes?

2014. aug. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Majd kiderül, hogy mennyire lesz vészes. Nem tudhatjuk. Max nélküled mennek.
2014. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, egyálltalán nem vészes. 30 eves vagyok és tavaly repültem előszőr.addig volt bennem egy kis izgalom amig felszáált, de utána egesz úton semmi. hoztak szendvicset, üditőt, a légikísérők kedvesek voltak. Jó utat és kellemes nyaralást.
2014. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Ne félj nem fog lezuhanni, ha meg igen akkor már tök mindegy nem?
2014. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy vészes lesz. Felszálláskor már tiszta hányinger az egész, fönt meg dobál összevissza, (holnapra pont rossz időt írnak a repülésre amúgy) szinte kizárt hogy ne zuhanjon le. Kis doboz, bezárva egy csomó szerencsétlen ember, az időjárás kénye-kedvére kitéve. Bármi történik a túlélés esélye gyakorlatilag nulla.
2014. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Úgy tudom, hogy autóval menni veszélyesebb, mint repülni, szóval mitől félsz?
2014. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!