Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni,...

Hogyan tudnék megváltozni, nem tudok kontrollt tartani, túl sok?

Figyelt kérdés

Minden téren igaz rám, hogy nem tudok kontrollt tartani.

- ha eszek, addig, amíg kipukkadok

- alkohol: addig amíg járni bírok

- szex: bárhol, bárkivel, bármikor (biszexualitásomnak is szerintem ez az oka)

- társaság: soha nem szeretek egyedül lenni, szinte depressziós leszek 5 perc után, amit egyedül töltöttem a szobában


Tegnap is elmentünk inni a barátaimmal. Mondanom se kell, hogy csatak részeg lettem, az egyik frissen bemutatott fiúval csókolóztam, és még bepróbálkoztam két lánynál. Ma - nem tegnap, ott helyben - mondta az ismerősöm, hogy már érlelődik benne a dolog, de nagyon zavarja a viselkedésem, és nem igazán szeretne velem találkozni.


Ironikus, hogy mi úgy ismerkedtünk meg, h dobta a csaja, lett egy egyéjszakásunk és naponta iszogattunk.

De amikor én vagyok bajban, - velem most szakítottak - és én szeretném jól érezni magam akkor leráz, és lehord egy riiiibancnak.


De igaza van. Nem tudok kontrollt tartani és túl sok vagyok. Egyszerűen nem tudok leállni és már a barátaimat vesztem el emiatt. Hogy tudnék változni?


2014. szept. 20. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt akaraterővel, másrészt meg biztos van valami problémád, ami ezt a viselkedést váltja ki belőled. Annak az okát kell megtalálni és valahogyan feloldani.
2014. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!