Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék megváltozni szeptemb...

Szeretnék megváltozni szeptemberig. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Először is szeretnék önbizalmat növelni, magabiztosabb lenni. Másodszor kívülről is szeretnék valahogy más lenni.
2014. júl. 13. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! mostanában nincsenek nyári hőfokok így lehet futni meg megfeleloen enni. Belulrol akkor lesz onbizalmad ha talalkozol sok barattal es kibeszeled a problemadat vagy pl lefogysz en nem reg voltam fodrasznal csinaltak frufrut es tok jol allt igy kicsit magabiztosabb lettem mert meglattam magamban a szepet. Ha lefogysz majd te is latod hogy vekonyabb lettel igy meglatod magadban a szepet:) mindig az elet pozitiv oldalat kell nezni
2014. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg kulsoleg a ruhat nezed akkor meg olyan ruhat vegyel meg ami tetszik es hasonlitsd ossze egy nadraggal vagy vmi :D nekem minden evben mas az oltozekem nem tudom miert:D mas stilusom van, de azert a mozgas nem art neha :P
2014. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A külső megváltoztatásával lehet,hogy ideig-óráig lesz valami féle önbizalmad, de ez néha a beképzeltséghez vezet.Ez hasonlít az önbizalomra, de igazából az ellentétjének is nevezhetném.

Ne érts félre nem lebeszélni akarlak. Az önbizalom növelése kicsit bonyolultabb. Legalábbis szerintem. Meg kell ismerd magad. A hibáiddal és az erősségeiddel együtt.

Ez egy kicsit hosszabb idúbe telik, de hidd el megéri.

2014. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szóra. Honnét tudni, hogy a kérdező milyen súly csoportba tartozik? És hogy az adott frizura tényleg őt jellemezné? Ill. frizura ajánlás?

Egyrészt.


Más részt önbizalom szükséges? Önvédelmi órákat tudnám ajánlani, vagy valamely küzdő sportot. Nem azonnali változást hoz az életvitelbe, de amit ott tanul a személy az megmarad. Gerincet ad. Egyenes hát, rugalmas lélek.

Mottó, "mint a fában, a vas ék.,,

2014. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!