Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ilyen irányban...

Hogyan tudnék ilyen irányban megváltozni?

Figyelt kérdés
olyan lány vagyok akit mindig érdekelt mások véleménye aki minden szabályt betart és a suliban is csak szürke stréber kisegér.Szeretnék ezen változtatni olyan akarok lenni akit senki véleménye nem érdekel és bele mer vágni az ismeretlenbe, amolyan rossz lány (de nem r.banc értelemben)...Lehetséges ilyen fajta változás, ha igen hogyan veletek megtörtént? vagy csak álmodhatok ilyesmi dolgokról?

2014. júl. 9. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
először is : miért szeretnél változni? magad miatt vagy mások miatt, mert ha te jól érezted magad, és a barátaid is elfogadtak, akkor esetleg külső nyomás hatására?
2014. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen rossz kislany szerepben az erzi magat jol, aki tenyleg az. En soha az eletben nem voltam szurke kiseger. Az osztalyban a leghangosabbak koze tartoztam. Nagyon gyorsan leszek ugymond kozponti karakter. A velemenyem kimondom kerek perec. Sok hulyesegbe keveredek bele sot sokszor en vagyok a kitalalo. Es en jol erzem magam igy, mert ez vagyok en.Az en tarsasagom szerintem meroben mas, mint a tied. Az en tarsasagomba a kornyek hangos, balhes emberei tartoznak. Mig egy csendesebb lanynak akit ismerek, ilyen tipikus kicsit nyomik.
2014. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is másmilyen voltam mint most, de a régi osztályom kiközösített és azóta van ez velem, hogy sokkal csöndesebb vagyok és egyértelműen magam miatt :)
2014. júl. 9. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!