Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy két ember...

Létezik olyan, hogy két ember ok nélkül ki nem állhatja egymást?

Figyelt kérdés

Van 1 ismerősöm, akivel sehogy se bírjuk megtalálnia közös hangot egyszerűen és már ha meghalljuk a másik hangját, attól is idegesek vagyunk. Pedig sosem veszekedtünk, mindketten próbáltunk nyitni egymás felé, mert közösek a barátaink, de annyira különbözünk személyiségben, hogy nem bírjuk egymást elviselni..

Mással is volt már ilyen?


2014. szept. 21. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ilyen.

Talán valami megmagyarázhatatlan erő miatt.

2014. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Un-szimpátiának hívják.
2014. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van szerelem első látásra, akkor biztos van utálat is
2014. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz,de én a Fiammal vagyok így.45 vagyok,a Fiam 21,utáljuk egymást,mert ahogy Te is írod,teljesen más emberek vagyunk.Egymás jelenlététől rosszul vagyunk.
2014. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó az oké hogy valaki mást utálsz de hogy a saját fiad utálod??:-o:-S
2014. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Ez miért lenne tabu? Megesik. Az ember nem válogathatja meg a családját, a gyerekneveléssel pedig az ember nem kap 100%os kontrollt a kölök személyisége felett.
2014. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De bármit is tesz vagy viselkedik akkoris a fia,és ő szülte.Az ok hogy haragszik a gyerekére egy szülő,de hogy egymást jelenlétét nem bírják ez nagyon érdekes.:-o

De hát ha így érez....:-/

2014. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!