Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül ilyen ember?

Van még rajtam kívül ilyen ember?

Figyelt kérdés

Aki nem tud beszélgetni, mert sosincs semmi mondani valója. Ha nagy ritkán beszélek valakivel, akkor is egykét szoba válaszolok csak.

Mi bajom lehet?


2014. szept. 20. 16:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Detto!!!
2014. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok! Sokszor mondták már nekem, hogy olvassak többet mert nagyon szegényes a szókincsem, és biztos ezért adok csak egy-két szavas válaszokat.

Na ez totál nincs így, imádok olvasni, rengeteg könyvet, komoly könyvet kiolvastam már.

De amúgy engem is érdekelne hogy miért van ez :-)

2014. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is meglehetősen szótlan vagyok. de ha iszok, akkor néha szófosóvá válok.
2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

De csak akkor ha arra gondolok h most mit mondjak.Akkor stresszelek rajta és elfejtek gondolkozni és azon jár az,agyam hogy mit mondjak.

De ha nem gondolkozok azon h mit mondjak akk jön magától és azon kapom magam h honnan tudtam ennyit beszélni.:-)

2014. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is. Olyan, mintha nem lenne mondanivalóm, valamint nem tartom magamat oly nagyon értelmesnek a többiekhez képest.

Nem biztos, hogy szókincsbeli problémád van, lehet, hogy csak jobban szereted a magányt, a magányos tevékenységeket.

2014. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És nektek vannak barátaitok? Mert nekem ez miatt nincsenek.

2014. okt. 7. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. van, de kevés
2014. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jelen és van barátom.
2014. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy zárkozott? Legalábbis én lehet azért vagyok szótlan,mert nem nyitok mások felé vagy ritkán kezdeményezek. 8. válaszoló voltam.
2014. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én kb. ilyen vagyok, de azzal a különbséggel, hogy én nem érzem azt, hogy ne lenne mondani valóm, sőt... Csak egyszerűen nagyon ritka az, hogy érdemesnek tartom ezt valakivel megosztani. Általában nem szimpatizálok senkivel.

Amúgy nekem vannak egyéb problémáim is így pszichológushoz kezdtem járni és "kiderült", hogy szociális fóbiám van meg depressziós is vagyok :/

Esetleg érdemes lehet elmenned egy (ingyenes) pszichológushoz elbeszélgetni. Ártani biztos nem árt. :)

2014. okt. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!