Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lány vagyok. Ez baj? 13/l

Fiús lány vagyok. Ez baj? 13/l

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy ilyen idősen már minden lány balerinacipő meg magassarkú meg szoknya blézerrel meg ritikül a kézben stb. Ez nem én vagyok én inkább csőnaci deszkás cipő fullcap szegecses karkötő meg pulcsi általában bővebb, fiús főleg olyanok hogy nagyobb számok vannak az elején kapusznyis meg zsebes (remélem értitek mire gondolok) Alapból autóversenyző leszek 1 év múlva. barátaim vannak de engem zavar hogy kilógok a sorból. szerintetek változtassak stílust? Az autóversenyzés marad mert arról nem adok le.

2014. szept. 22. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem baj.


Te nem leszel autóversenyző, sem jövőre, sem 10 év múlva, mert ahhoz nincs elég önállóságod és akaratod. Túlságosan befolyásolható vagy.

2014. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Az inkább baj, hogy 13 éves gyerekek magassarkúban meg retiküllel mászkálnak játszva ezzel a nagy felnőttet.

2014. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig légy önmagad. Öltözz úgy. viselkedj úgy, beszélj úgy, ahogy neked jó. Senki véleménye nem számít, én alapból senkitől tanácsot sem fogadok el.
2014. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es egy bunkó.

Nem gond egyáltalán, amilyen vagy, nem lehet minden lány egyforma.

És legyen kitartásod ahhoz, amit szeretnél, csak vigyázz magadra majd!

2014. szept. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első: Igen is az leszek. ezt már 10 éve eldöntöttem hidd el hogy nem a küszöbnél fogok megállni :*

Második: Nem értem miért flangálni mikor még járni se tudnak benne xd

Harmadik: Nem is érdekel most már a többi rájöttem a lényegre :)

Negyedik: Köszönöm szépen a biztatást igázni fogok magamra ♥

#2.#3.#4. Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek olyan maradok amilyen eddig voltam :) És autóversenyző leszek :)

2014. szept. 23. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
13 évesen mindenki egyforma. az mind1, hogy hogy öltözöl, ugyanolyan buta vagy, mint a többiek.
2014. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Khmm... kedves előző válaszadó! Minden embernek van saját egyénisége, nem kell mindenkit a kora miatt kigúnyolni. Attól még, mert téged nem becsültek meg, mikor gyerek voltál, ne próbálj másokat megváltoztatni.

Egyébként a válaszom, hogy ez nagyon jó. Nem baj, hogy nem tartozol a tengerpartok (angol) közé, és ez még azt mondom, menő is valamilyen szinten. Én 15 vagyok, még mindig alig sminkelem magam (szempillaspirál) és ékszer nuku. Szóval nem baj. :)

2014. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
am, a fiúk is hordanak ékszert, sőt, van olyan fiú ismerősöm, aki sosem válik meg a karkötőitől, szóval attól, hogy nem hordassz ékszert, még nem vagy fiús.
2014. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!