Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy probléma ha egy lány...

Az nagy probléma ha egy lány szeret fiús ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Én még nem hordok, inkább egyszerűbb, de nőies ruhákat hordok. De minden vágyam hogy vehessek pár zenekaros vagy olyan mintás pólót ami inkább fiúknak készült, és ezeket fiús színekben, semmi lányos. Szívesen váltanék nadrágban, cipőben is ilyenekre. Sokkal kényelmesebb lenne és valahogy jobban vonzz mint szoknyát hordani és lányos felsőket hordani, blúzokat, sminkelni és folyton arra figyelni hogy csinos legyek.

Nem elcsúnyulást akarok, használnék korrektort/alapozót, meg szemceruzát, de a ruhatáramat legszívesebben lecserélném, vagy legalább vennék bele pár ilyen cuccot hogy néha napján azt vehessek fel amit igazán szeretnék.

Nagyon gáz lenne váltani? Egész tinikoromban figyeltem arra hogy "nő legyek" - külső értelemben, és most huszonévesként valahogy elkezdtem utálni az egészet.


2013. nov. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit változtatok a kérdéseden, hátha úgy érthetőbb a válaszom:

"Az nagy probléma ha egy fiú szeret lányos ruhákat hordani?"

Nos ?

2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én lány vagyok. Vagy mire érted?
2013. nov. 5. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

#1: Nem ugyanaz, a női viselet sokkal megengedőbb ilyen téren. Amúgy semmi problémát nem látok abban, ha egy fiú lányos ruhákat visel. Bár sokan igen :)


Kérdező, én nem látom problémának a dolgot. De ha megnézel más lányokat, azok is viselnek zenekaros pólókat...

Inget nehéz szerezni kellően kicsit, egy időben próbáltam. Póló esetében legalább rendes választék van, ha nemcsak nőcis jöhet szóba. Bár nem ismerem a női pólókat, nekem mindig normál pólóim voltak, bár van kivétel.

A nadrágjaim egy része pedig fiúnadrág, arról ritkábban hagyják el a zsebeket... Igaz, én androgün vagyok (nem sorolom be magam a női nembe, amibe biológiailag tartozom) és sosem festem magam. Nem mintha ez bármit számítana. Nem leszel kevésbé nő, ha nem csupa kifejezetten nőies cuccot hordasz. Egy igazi nőn egy férfiing nyakkendővel sem úgy áll, mint egy férfin :D De Te nem is akarsz odáig menni.


Ha pedig a "fiús" színeket szereted, nyilván azokat hordd.

2013. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az nagy probléma ha egy fiú szeret lányos ruhákat hordani?" - Mire gondolsz akkor ha látod transzvesztita képét ?

[link]

"De én lány vagyok."- Tudom és a másik nem ruhájára vágyol... ami ahhoz hasonlít amikor egy fiú vágyik nőies ruhákra...az hogy a nők férfias ruhákat hordanak , az viszonylag nem régóta van és legkevésbé sem normális....

Én gyerekként és tizen meg huszonévesként nadrágban voltam többnyire (titokban fiú szerettem volna lenni annak előnyeivel...hátha akkor az apám szeretni fog)aztán mostanra az internet elterjedésével és az ezáltal az ismeretek hozzáférhetővé válásával tudtam meg, hogy ez mennyire káros az egészségemre, attól a ponttól kezdve egyértelműen a nőies irány előnyben részesül.

Amúgy sose sminkelem magam.

2013. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, Együtteses pólóknál olyannyira mindegy.

2, A póló meg farmer nagyjából uniszex viselet, azaz nem olyan kirívó ha egy nő benne mintha fordítva egy fickó öltözik női ruhába (ami nettó buzulást jelent)

3, Ha te emellé sminkeled magad, akkor mégse akarsz férfi _lenni_, csak nőként nem érdekel a női divat, de attól jól elvagy nőként. És ez a fontos.

2013. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én hol szoknyát veszek föl, hol abszolút fiúsan öltözködöm és nem szóltak még meg sosem.. Vannak barátaim voltak kapcsolataim, jól érzem magam a bőrömben.. Sokkal kényelmesebb pl a koliban, suliban a bő farmer, színes sport cipők..Persze ezekből mind van női is.. A helyedben körbe néznék.. Női ruhák között is van nagyon sok laza, sportos..:) 23/L
2013. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem pedig 2 de inkabb egy lány van az osztályomban aki ilyen

De az eggyiknek ténylegnfiusan mély hangja van es farmert hord

2014. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!