Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lány vagyok?

Tity kérdése:

Fiús lány vagyok?

Figyelt kérdés

Az arcomra nem igazán mondanám hogy fiús, de nem sminkelem magam. Vállig érő kb. a hajam, hosszabb is lehetne de göndör ezért nem nagyon nő.

Elég magas vagyok, 174 cm. A laza pólókat szeretem sokszor hordok unisex pólókat de lányos, mintás pólókat is hordok csat ritkábban. A szoknyákat nyári ruhákat nem szeretem, szoknyát csak akkor húzok ha ünneplőbe kell menni. Sokszor hordok farmert (színes). Még amit sokszor húzok fel az a pulcsi.

Fiúkkal sokat beszélgetek, jól elvagyok velük meg eleve hülyülős vagyok. Néha mondják hogy túl 'hülye' vagyok de amikor meg komoly vagyok akkor meg túl komoly vagyok. Nem találom az egyensúlyt a komolyság és a hülyéskedés között. Focizni szeretek, horrorfilmektől se állok távol, viszont a lányos tini filmek is érdekelnek. Rockot hallgatok sokszor, viszont popot is szívesen. Enni nagyon szeretek, nem tudom ez mennyire fiús de nálunk a lányok közül kevesen esznek sokat. Mondjuk nem vagyok kövér vagy ilyesmi. Normál alakom van. Lehet hogy a bátyám miatt van egy kicsit fiús beállítottságom, mert vele régen sokat fociztam, GTA-ztam, fifáztam stb. Meg amikor kisebb voltam a ruháimat is tőle örököltem ezért megszoktam a pulcsikat. Amikor az általános sulit kezdtem már akkor is a fiúkkal barátkoztam, fociztam mert a lányokkal nem nagyon jöttem ki eleinte. De mondjuk már több lány barátom van mint fiú. Nem tudom eldönteni hogy fiús lány vagyok-e, légyszi írjátok le a véleményeteket. 13/L


2013. dec. 23. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bátyád biztos nagy hatással van/volt rád, de nem mondanám, hogy kifejezetten fiús lennél, vannak "rosszabb" esetek is nálad. Meg hát még fiatal vagy, még meg kell találnod önmagad, ki kell alakulnia a stílusodnak, egyéniségednek is, szóval bőven változni fogsz még :)
2013. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nem lehetsz túl fiús. Inkább a laza csaj kategória vagy.
2013. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!