Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretem, hogy megdicsé...

Baj ha szeretem, hogy megdicsér valaki?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vagyok nagy társasági ember, nincs sok barátom, magamba fordulok inkább. Néha , sőt inkább mindig úgy érzem, ha végigmegyek az utcán, vagy valahol, hogy ha megnéz valaki akkor csúnyának tart, vagy rosszul öltözöttnek stb. Ez sajnos onnan fakad, hogy gyermekkoromban, illetve amikor tini voltam, nem volt sok ruhám, csak egy kettő, és az is csúnya ízléstelen, a szüleim mindig fiús ruhákban járattak. Ezért ha valaki megdicsér olyankor mindig jól érzem magam, úgy érzem kapok egy kis önbecsülést. Ez baj?
2014. szept. 26. 13:49
 1/5 Pandas74 ***** válasza:
Dehogy baj!Az elismeresre,dicseretre mindenki vagyik!Termeszetes ez nalad is,foleg ha sokaig nem kaptad meg!
2014. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? :) a dicséret mindenkinek jól esik ;)
2014. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, szar ruhák stb. Most meg az van, hogy nem dicsérnek meg, nehogy elbízzam magam. Ja persze....
2014. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem baj, ezt mindenki szereti, főleg tényleg tudom, hogy komolyan gondolják a dicséretet :) Irányuljon az az öltözködésemre, a hajamra vagy valamire amit elértem... :)
2014. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, gyakorlatilag ebből áll a mai fiatalság egó növelése. Társkeresőkön, bulikban is azért van sok csaj, hogy érezze a "rajongást" meg a sok dicséretet.
2014. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!