Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy "férfi" mitől férfi?...

Egy "férfi" mitől férfi? Vigyázat, cáfolni fogok!

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy mos, főz meg ilyesmi.
2014. szept. 28. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztan a cafolat, kedves kerdezo!
2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Biológiai szinten nézzük, akkor van hím és nőstény egyed. Ennyi! Többi dolog csak mellébeszélés.
2014. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na te nagy biológus, ezt félre nézted. Nem csak kétféle nem létezik.
2014. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed, ha te jobban tudod mindenkinél? Feltűnési viszketegség, ugye?
2014. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

De igen, azért, mert fityegője van, attól férfi a kifejlett homo sapiens sapiens hím egyede.

Valami más cáfolat? :D

2014. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
14. Csak nem egy kedves "férfi"-hez van szerencsém?
2014. szept. 28. 22:42
 17/22 A kérdező kommentje:
15. Az, hogy fityegője van, az csupán annyit jelent, hogy hímnemű.
2014. szept. 28. 22:43
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ííígy van. És a hímneműek halmazának valamint a homo sapiens sapiensek halmazának, valamint a kifejlett (nemileg érett) egyedek halmazának a metszete adja a férfiak halmazát. Ez gimis matek.:D
2014. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha így belegondolok(kapj egy értelmes választ is a sok okos után.)...Én attól érzem magam férfinak, hogy

1, Mindennap úgy kelek fel, hogy vannak céljaim és azokért élek.

2, El is érem őket. Mert akarom. Mert csak.

3, És ez a lényeg szerintem. Szilárd képed van arról, hogy mit akarsz az életben és ezt nem a társadalom elvárásai alapján alakítottad ki, hanem a saját elvárásaid alapján. Ugyanez kicsiben:

Ha mondok valamit, az úgy lesz és hiába mondják sokan, hogy hülyeség vagy próbálnak szavakkal lehúzni vagy megváltoztatni. A nőket és a "hímeket" lehet változtatni, mert az érzelmeiket MÁSOK változtatják és ezzel a döntéseiket. Az én érzelmeimet kiváltani lehet, de azonnal megértem, hogy mit érzek, miért érzem és mi a helyes döntés vagy cselekedet ennek fejében.

4, Hajlandó vagyok megfizetni az árát minden döntésemnek és vállalni értük a felelősséget, ahogy a szeretteimért és az ő jólétükért is.

------------

A többi tulajdonságom, mint a külső, világnézet értékrend és minden,minden csak akkor férfias, ha a fentieknek van alárendelve.

Egy férfi sikeres. Ki mer állni 1 millió ember elé és azt mondani, hogy küzdök és élvezem és boldog vagyok tőle.

24F

2014. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha így belegondolok(kapj egy paródiát is az "értelmes válasz" után.)...Én attól érezném magam nőnek, hogy

1, Mindennap úgy kelek fel, hogy nincsenek céljaim és azokért nem is élek.

2, El sem érném őket. Mert nem akarnám. Mert csak. (ez a szókapcsolat igazán nőies, ezt hagyom így :D)

3, És ez a lényeg szerintem. Szilárd képed sincs arról, hogy mit akarsz az életben és ezt is a társadalom elvárásai alapján alakítottad ki, nem a saját elvárásaid alapján. Ugyanez kicsiben:

Ha mondanék valamit, az úgysem lenne úgy és hiába mondanák sokan, hogy okos ötlet vagy próbálnának szavakkal bátorítani vagy megerősíteni. A férfiakat és a "nőstényeket" nem lehet változtatni, mert az érzelmeiket ŐK MAGUK változtatják és ezzel a döntéseiket. Az én érzelmeimet kiváltani lehetne, de sosem érteném, hogy mit érzek, miért érzem és mi a helyes döntés vagy cselekedet ennek fejében.

4, Nem lennék hajlandó megfizetni az árát semmilyen döntésemnek és vállalni értük a felelősséget, ahogy a szeretteimért és az ő jólétükért sem.

------

A többi tulajdonságom, mint a külső, világnézet értékrend és minden, csak akkor nem lenne nőies, ha a fentieknek nem volna alárendelve.

Egy nő sikertelen. Ki sem mer állni 1 millió ember elé és azt mondani, hogy küzdök és élvezem és boldog vagyok tőle.

23F

2014. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!