Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a férfiaknak a hús?

Miért kell a férfiaknak a hús?

Figyelt kérdés
Miért mondja minden férfi, hogy hús nélkül nincs élet, ezért hús kell egy férfinak.

#férfi #táplálkozás #hús #férfinak kell a hús
2014. szept. 26. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert ember, aki mindenevő, nem csak növènyevő Ezenkìvül jellemzően ők vègzik a fizikai munkákat ami fehèrjeigènyes. Mellesleg az általánosìtás baromság.
2014. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Miért szted a nőknek nem kell?

Sztem azért mert ilyen tészta félékkel nem laknak jól annyira mint a húsos ételektől nem???

2014. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Megszokás és nevelés kérdése. Én férfi vagyok és születésem óta vegetáriánus. De soha nem kellett húst ennem ahhoz, hogy dolgozzam, vagy ne legyek éhes.
2014. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

mert általában ők végzik a fizikai munkát, az izomzathoz pedig teljes értékű fehérje kell, aminek jó forrása a hús.


tudományos szemszögből nem igaz, de hétköznapi ember szintjén közel van a valósághoz.

2014. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az ember mindenevő, a hús pedig az egyik legjobb fehérjeforrás. Persze az adott fehérjét például bab fogyasztásával is be lehet juttatni de a hús a legegyszerűbb. A férfiak pedig kevésbé fogékonyak mindenféle idióta diéták tartására, mint a nők, egyrészt, mert általában keményebb fizikai terhelés alatt vannak, tehát több energia kell, másrészt pedig kevésbé kényesek az alakjukra.
2014. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Vegetáriánusként is élhet valaki úgy, hogy tudatosan helyettesíti a húsban lévő fehérjét, de tény hogy a hús az egyik legjobb erőforrás.
2014. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szex után párszor megszokta említeni párom, hogy enne egy kis húst most.
2014. szept. 26. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Párszor megemlítette, szóval te már ki is vetítetted minden férfira. Amúgy én nő létemre szeretem a húst.
2014. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Persze az adott fehérjét például bab fogyasztásával is be lehet juttatni de a hús a legegyszerűbb"


ez nem igaz, egyetlen növényi forrás van ami teljes értékű fehérjét biztosít, ez a szójabab. vörösbab már nem lenne jó.


"Vegetáriánusként is élhet valaki úgy, hogy tudatosan helyettesíti a húsban lévő fehérjét, de tény hogy a hús az egyik legjobb erőforrás."


a húsban nincs erő, a hús az izomzat építéséhez kell, és a tojás is legalább olyan jó.


"Szex után párszor megszokta említeni párom, hogy enne egy kis húst most."


és ha a sört kívánná meg minden férfi alkoholista lenne?

ez e kérdés butább mint gondoltam.

2014. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne kellene , A FRISS HÚS. A nők is szeretik a HÚST.
2014. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!