Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi társaim ti nektek nem...

Férfi társaim ti nektek nem szokott néha sírhatnékotok lenni? Én nekem szokott, de nem merek, mert félek megvet a társadalom és a feleségem, pedig néha jól esne?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig tedd meg, és ne törődj vele ki mit gondol. Nem szabad az ilyent visszafojtani. Megkérdezhetem mitől támad sírhatnékod?
2014. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani,de néha rámjön.
2014. szept. 24. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Neha muszaj kiengedni a gozt, ha sirassal tudod, akkor ugy. Vonulj el valahova es zokogj egy jot!:)
2014. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bevallom, gyenge vagyok, én bizony sírok, ha úgy van. Évente 1-2 alkalommal szerintem előfordul (utoljára közeli családtag temetésén májusban, bár azt gondolom ez természetes).
2014. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha jobb sírni mint dühöngeni. A stressz levezetésére pl a sírás a legjobb. Ha félsz hogy valaki meglát, vagy hallaná, menj olyan helyre, ahol nincsenek emberek. :)
2014. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább, minthogy szétverd a fél lakást, vagy a nejedet. :)
2014. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bár én még nem vagyok nagyon idős, de kiskoromban mindig azért sírtam mert nem láthattam a mamámat mert pont a születésem után hunyt el pár nappal. Ahogy erről leszoktam azután nekem is volt ilyen sírhatnékom, sokszor zuhany alatt kezdtem el és ezzel engedtem ki a gőzt. Manapság már nincs ilyen, de nyugodtan tedd meg, ha kell akkor sírj, sokszor relaxáló is lehet ha csak úgy sírsz és nem komoly dolog miatt, legalábbis nincs meg az oka, és inkább ilyen gyengéd sírás, akkor utána kipihent is lehetsz akár. Kiskoromban én így voltam ezzel, aztán mindig tudtam egy jót aludni. :) Inkább tedd meg, mert ha nem teszed akkor csak felgyűlik az idegesség ami akár kezdeményezheti ezt hogy sírhatnékod van és a végén még pszichológushoz is járhatsz... Inkább cselekedj!


15/F

2014. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te kérlek szépen a társadalom egy csodálatos és erős tagja vagy! És hogy miért? Mert férfi létedre tudsz sírni. Ez csak egyet jelent. Vannak őszinte érzéseid és érző értékes lelked. Én nem vagyok valami túl öreg sőt fiatal hozzád képest de nagyon becsüllek. Én is szoktam néha rossztól is jótól is. Egyszer még barátnőm előtt is kijött pár örömkönny mert nagyon meghatott mikor kifelejtette mennyire szeret. Nyugodtan sírj jó dolog. Tudom kevés ember van így, mint én, de én nem elítéllek hanem büszke vagyok rád. Hidd el jó ember vagy te.
2014. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja van hozzá pár erre való szám.


https://www.youtube.com/watch?v=WfRrFyRvDzw

2014. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!