Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi magát az ember...

Miért érzi magát az ember ennyire vacakul, amikor véget ér valami nagyon jó? Veletek is így szokott lenni?

Figyelt kérdés
Ez a hétvége valami elképesztően jó volt péntek estétől kezdve vasárnap reggelig. Nagyon eseménydús volt, és minden pillanatát élveztem. Amúgy is vártam már nagyon, de ezerszer jobb lett, mint amire számítottam. Viszont amióta véget ért, nagyon rossz a hangulatom) sokszor sírnék, és ürességet érzek. Mint pl amikor véget ér a nyaralás vagy túl vagyunk az ünnepeken januárban, és újra jönnek a hétköznapok. Ezek ilyen megismételhetetlen csodás emlékek, utána mégis úgy érzi magát az ember, mint a mosott xar...

2014. szept. 28. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor a következő alkalomra kell várni :)
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, Péntek este és a Szombat jó volt, most viszont (igen, legjobb kifejezés erre) ürességet érzek én is. Már csak arra várok, hogy újra a hét 2. fele jöjjön..
2014. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem a hétvégéim is unalmasak
2015. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!