Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miken szokott gondolkodni egy...

Miken szokott gondolkodni egy átlagos ember?

Figyelt kérdés
ötleteket gyűjtök, hogy eltereljem a gondolataim, hogy talán ne azon gondolkodjak, amin nem akarok.

2014. ápr. 14. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenen! Bármit meglátok az utcán, a környezetemben, eszembe jut róla valami. De emberekről is. Ha tv-t nézek, olvasok, zenét hallgatok, mindig valami eszembe jut.

Aztán arról még valami és így tovább :)

2014. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik egy átlagos ember? Mit néz a tévében egy átlagos ember? Ilyen kérdésekre nem lehet válaszolni. Bármire gondolhatsz, csak van valamilyen hobbid! Horgászat, autók, könyvek, kedvenc tévésorozatod nézése, számítógépes játékok, sütés-főzés stb...
2014. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aktuális dolgokról, munkáról, iskoláról, ismerősökről, aznap látott dolgokról, utcán látott események, emberek, filmek, sorozatok, amiket másoktól hallott, amiket olvasott, mindennapi teendők, például étkezés, főzés, mit kellene venni, mit csináljon délután, hétvégén, hova szeretne menni, hobbi, érdeklődés - ami nagyjából bármi lehet, milyen csalit vegyen vagy hogyan játssza végig a kedvenc játékát.
2014. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most azon gondolkozok, hogy jó lenne végigcsinálni a kéktúrát, vagy hogy el kéne menni felkutatni pár geoládát. És hogy milyen sütit sütünk húsvétkor, milyen ajándékot vegyek a közelgő szülinapokra. És miket kéne még veteményezni a kertben, vagy vegyek-e ősszel egy körte-duó fát még a kertembe. És hogy még húsvét előtt hogy lesz időm a nagytakarításra. Tele vagyok folyamatosan gondolatokkal, néha úgy érzem megőrülök a sok gondolkodástól már.
2014. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Semmin.:D :'( Kitölti a fejüket a fogyasztói társadalomnak szánt program: mit vegyen meg, mit csináljon, mit szeressen. Embertársain is gondolkodik: ki mit csinál, miért, ki kivel jött össze vagy ment szét. Ez az átlag.:( Úgyhogy ez neked nem jó. Terelni akarsz? Ki kell mozdulnod a komfortzónádból! Ismerkedj, igen, idegen emberekkel, szervezz közös programokat akivel csak tudsz, közös sport az egyik legjobb, mozogj is sokat. Kritikus gondolatokat gondolkodással elütni a legritkább esetben lehet. Esetleg ping-pong effektbe kerülsz (csöbörből vödörbe). Szóval mindenképpen valami erősebb, más területről származó inger kell, nem a magadban agyalás - az ugyanúgy agyalás, csak máson. Most nem erre van szükséged.
2014. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát bánatosan rágódsz valamin. Erre a legjobb gyógyszer: ha "kifelé" figyelsz. Csak figyelsz. Arra, ami körülvesz, ami történik, az emberekre, a szavukra, a tekintetükre - figyelsz. Minden értékelés, ítélet nélkül. Midnig az adott helyzetben, a jelenben, adódik, mit kell tenned és egyúttal gondolnod. Este, pörgesd végig a napot magadban, reggeltól-estig, készerűen. Ezen meg fogsz lepődni. Olyanok is felidéződnek, amire akkor - látszólag - nem is figyeltél, vagyis nem tudatosult. Ha egy pár napig kitartóan így élsz, meglátod a hatását. Olyan szép a világ.
2014. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
*képszerűen (vagy filmszerűen - itt TE vagy a rendező:)
2014. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok átlagember, de ebben átlagosnak számítok. Többnyire ágyon vagy széken szoktam gondolkodni.
2014. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, rendesek vagytok!

Igazából nem rég egy szakításon vagyok túl, de úgyérzem, lassan egy másik fiú veszi el az eszem, de magamban küzdök, hogy "nem akarok szerelmes lenni!".ezért próbálom elterelni a gondolataimat, hogy ne a szerelemen és a fiúkon agyaljak. :(

2014. ápr. 14. 11:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Az élet természetes, ráadásul kellemes velejáróiról ne próbáld elterelni a figyelmedet.
2014. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!