Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, hány éves korodra tekernéd vissza az időkereket és mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés

1 dolgot írj és a korodat is add meg.


Köszi


2014. szept. 29. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 eves koromra.mivel az volt a legkedvesebb korszakom.:).oszinten mindent maskepp csinalnek :) 17/L
2014. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Újra születnék, és mindent újra kezdenék.
2014. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A 24. életévembe mennék vissza, amikor is egy nagy lehetőséget elszúrtam: egy felkínált kapcsolat adta lehetőséget kihasználnék - amit akkor nem tettem meg.

Most 32F vagyok.

2014. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

pont ezen gondolkoztam nemrég, ezért írom le:

9-edikbe tekerném vissza, de azt nem mondom meg mit csinálnék másképp 22

2014. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Néhány múltbéli énemhez biztosan visszamennék tanácsot adni és helyretenni bennük a dolgokat, hogy észhez térjenek.De amilyen makacs vagyok, szerintem még a későbbi önmagamra sem hallgattam volna, ha ez megtörténik.

Viszont ha nem követem el azokat a hibákat, akkor most utólag nem lenne mit belátnom és tanulnom belőlük, szóval jobb ez így, ahogy van.

De hogy példával is szolgáljak, biztosan visszamennék a harmadik osztályos önmagamhoz, mert nagyon szerettem azt az időszakot.


17/F

2014. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évvel ezelőttre..Nem lennék olyan flegma és bunkó mint amilyen voltam, és talán még lennének igazi barátaim


16/F

2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
2007 be mennék vissza...
2014. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromba mennék vissza, és sok mindent máskép csinálnék, főleg az emberekhez történő viszonyulásomon változtatnék. Sokkal bunkóbb, törtetőbb, és egoistább lennék, mint anno, sokkal kevésbé becsülném a lányokat, mint anno, mert nem érdemlik meg, sokkal jobban kihasználnám a lehetőségeket, akár más emberek kárára is. Az egyetlen dolog amit eddig jól csináltam ebben az életben az az orvosi egyetemre bekerülés és lassan az elvégzése volt. Sajnos az idealista, mindenkihez jó emberekre azonba nincsen igény és eltapossák őket, a nők meg egyenesen féregszámba veszik őket.

Szóval nem lennék idealista.


24F

2014. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
#8 végre valaki!++
2014. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves koromig mennék vissza, odáig szinte tökéletes volt minden. Csak aztán a régi osztálytársaimmal megszakadt a kapcsolat, az újakkal meg nem jöttem ki olyan jól, nagy részben az én hibám miatt, ez lenne az egyik amin változtatnék.

A másik a tanulás, hogy rögtön középsuli után tudjam elkezdeni azt amit majd most fogok huszonévesen, mert beleszaladtam egy "4 éves zsákutcába".

2014. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!