Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, hány éves korodra tekernéd vissza az időkereket és mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés

1 dolgot írj és a korodat is add meg.


Köszi


2014. szept. 29. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elégedett vagyok a mostani helyzetemmel, de voltak elég rossz döntéseim is azelõtt. Nem mennék vissza megváltoztatni semmit, mert akkor nem lennék ott ahol most vagyok.

Szeretteim haltak meg, viszont nem balesetben, ezért azon úgy sem lehetne változtatni

De ha mégis visszamennék, akkor vinném a következõ heti lottó ötös nyerõszámait a fiatal énemnek, de megmondanám magamnak hogy milyen döntéseket kell hoznom ahhoz hogy a jövõ ne változzon meg.

2014. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10éves koromig. Ha onnan kezdhetném újra akkor lennének barátaim. Nem zárnák ki mindenkit az életemből.

20/N

2014. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4 éves koromba szeretnék menni, mert akkor sértett meg az édes anyám, és már majdnem kezdtem pakolni a holmim(hogy elhagyjam őket), mikor megállított. Na, oda szeretnék vissza menni, ugyan ezzel a tudással, és világgá szaladni.
2014. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én 1800 környékére mennék vissza és meggyilkolnám az anyai és apai ágról származtatóimat szóval az ükükapáimat.
2014. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általános újra járnám, az akkori vagyonomat nem költeném el, kiálnék magamért, tanulásra bírnám magam, nem hagynám hogy az alkoholista anyám újra tönkre tegyen... Elitebb közép suliba jelentkeznék és koliba, hogy tudjak tanulni dolgoznák mellete, haverkodnák.Aztán egyetemre mennék és egy igazi mérnök válna belőlem.
2015. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!