Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő hogy bír egy olyan...

Egy nő hogy bír egy olyan házasságban élni, ahol a férfi csak terrorizálja?

Figyelt kérdés
Ezt egyszerűen nem bírom megérteni. Mi a jó abban a nőnek, hogy sose nézhet a tévében azt, amit akar, sőt, sose csinálhat azt, amit akar, állandóan sértegetik és emiatt állandóan rosszul érzi magát. Mi a jó ebben? Annyian vannak így és sokakkal beszéltem is és ezt egyáltalán nem látják rossznak, sőt!

2014. máj. 24. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát baromi jó kérdés...és sajnos nem jó...de főleg gazdasági okokból csak magában tombol és azt kívánja, bárcsak mehetne
2014. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
ösztönök
2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok nő képtelen kilépni a rossz kapcsolatból (pl. gazdasági okok, vagy önbizalomhiány, megszokás, a partnertől való félelem, depresszió, gyávaság miatt), ezért a "könnyebb" utat választja: megmagyarázza saját magának is, hogy ez neki miért "jó" úgy, ahogy van.
2014. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Úgy, hogy valószínűleg olyan családban nőtt fel, ahol az anyát az apja terrorizálta, vagy út magát is bántalmazták. Ebben az esetben a nő áldozat (gyerekáldozatból felnőtt áldozat), aki számára a normalitás (azaz az, amit gyerekként megszokott, mert abban a légkörben nőtt fel) a bántalmazotti lét.


Ha nem erről van szó, akkor a nő mártírkodik, és ő maga hozza ki a férfiből az állatot, csak hogy mártírkodhasson. Az utóbbi esteben valójában a nő az agresszor és a férfi az áldozat.

2014. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
én egy elég rossz házasságban élek, de otthon valahogy belém táplálták azt, hogy semmit sem érek, és egyedül nem boldogulnék. 13 éve vagyunk együtt, a gyerek okoz csak örömet, mert az utóbbi 1-2 napban jöttem rá, hogy gyűlöl engem és én is őt. Bármit csinálok rossz, nem támogat, belém rúg, amikor csak teheti (lelkileg)....de még gyesen vagyok, keresek munkát, de még nem sikerül olyat, ami mellett a kicsit tudom hozni-vinni a bölcsibe, mert férjem habár azt mondja segít, nem így van. Nagyon szenvedek, mert ha 2-3 havonta van szex, akkor is csak magára figyel...baromira nem jó. Nincs közös kassza, úgy kell könyörögnöm 1-1 ezresért...hagyjuk is. Haza nem mehetek, nem is akarnék a picivel. tanácstalan vagyok
2014. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
a 3-asnak igaza van!!! Pont így érzek. Mindig azzal magyarázom, hogy ugyan már. szereti a kicsit, én is elvagyok a magam kis világában. Ne szól hozzám, na és, vannak barátaim, akikkel neten tudok beszélgetni stb...de zaért elég kínzó a kommunikáció telje shiánya
2014. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert vannak buta és ostoba nők. EZ azért csak egy bizonyos rétegre jellemző.
2014. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem azert mert felnek hogy nem talalnak mast....

vagy fel elvalni,esetleg meg van fenyegetve...... kitudja mi lehet az oka..:S

2014. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ezt pont fordítva tapasztalom egyre több helyen....
2014. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kilépni a teljesítmény, amikor vagy utánamegy a férj, zaklatja, megtámadja, vagy már az áldozat agyát is átmosták, elhitették vele, hogy a férfi nélkül életképtelen lenne.
2014. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!