Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb leszbikus ugyanúgy néz ki, és nincs bennük semmi stílusosság?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy a legtöbb leszbikus, ha megjelenik valahol, a következőképpen van felöltözve: szürke vagy fekete póló, férfinadrág, tornacipő, baseball-sapka, flaneling, esetleg vmilyen sportos mellény, a színek persze mellőzve.Az unis leszbikusok sem öltöznek különösebben jól, mert max farmer-póló kombót vesznek fel, ott sem jellemző a stílus.Az elegáns megjelenés miért nem divat leszbikus körökben? Miért csak elvétve lehet közülük olyan nőt találni, akinek van stílusa?. (Nőies leszbikusból meg sajnos kevés van...)

A jó megjelenés nem pénz ,hanem ízlés kérdése elsősorban.Vagy nem?


27/nő, biszex



2014. okt. 2. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. Te teljesen hülye vagy. hagyd már békén az ember lányát, cseszd meg...
2014. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, ezt látom! Egyszerűen a leszbikusok többségének nincs stílusa.
2014. okt. 2. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én meg pont fordítva látom. Vagy lehet az én korosztályom (egy évtizeddel lejjebb) van így. Szinte csak lányosakat ismerek, az a kevés sportos meg mind foglalt. De ha egyszerűen lányos vagyok, akkor az vagyok, nem leszek lezser, sportos. Ugyan ez igaz lehet fordítva is.
2014. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, ha egy nő fiús leszbikus, lehet úgyis stílusos és elegáns, nem kell ezért nőies megjelenésre váltani. Sajnos pont a fiús és az unis leszbikusokon látom, hogy stílustalanok. (Párszor voltam leszbikus bulin, ezt láttam rajtuk, tehát nem a levegőbe beszélek. ) Nőies leszbikust a saját korosztályomban ill. az idősebbek közt is keveset látok.
2014. okt. 2. 20:30
 5/11 anonim válasza:
100%
Azért gondolod így mert róluk állapítod meg hogy azok >< csak a többi 100-at aki körülötted van és egyáltalán nem így öltözködik, azokat észre sem veszed, mert nem "tűnnek" ki a TE szemednek. Pedig ott vannak. Csak nem tudod róluk...
2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt megcáfolom, én nőies elegáns vagyok, színesen öltözködöm :-D
2014. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is abszolút nőies leszbi vagyok, hosszúhaj magassarkú, ruhák stb :D


A barátnőm inkább olyan laza, sportos, de nem egy pasiimitátor szörnyűség :D Sírva fakadnék, ha pasinadrágot meg baseball-sapkát hordana azt hiszem...

Van stílusa amit már van szerencsém több mint két éve imádni :D


Viszont a leszbibulikban tényleg úgy tűnhet, hogy mindenki egyforma, ez nem tudom miért van. Én még csak egyszer voltam, és biztos van még rengeteg leszbi aki nem fordul meg ott, vagy elment de neki sem tetszett, szóval ne általánosítsunk :)


20/L/L

2014. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. :D

Leszbikus nő vagyok, vezető pozícióban. Szürke, barna, fekete, fehér, sötét lila, sötét kék, ezek a színeim, ezek állnak jól, illetve ezek sugároznak komolyságot, dominanciát. Mindig kosztümbe, vagy szoknya ing kombinációba megyek dolgozni. Nem hordok férfi ruhákat, de ezek a színek jellemzik a privát életem is, noha nagyon szeretem a Ralph Lauren színes pólókat, nem tudom valaki ismeri -e, elég erős színek. Azok nyárra jellemzőek, de télen mindig a sötétebb dolgok mennek. Nyáron színesebben öltözöm, de akkor is megy a szürke meg a barna, fekete nadrág. Nem tudom mi ezzel a gond és hogy miért mondod azt, hogy a sötét, egyszínű dolgot stílustalanok. Szerintem nagyon nem.

2014. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most azért öltözködjek úgy, mert leszbikus vagyok?

Könyörgöm, ha én a farmer+póló kombót szeretem, akkor nem fogok csak azért elegánsan felöltözni, mert leszbikus vagyok..

2014. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8as Hozzászóló! NEM az egyszínű öltözködést tartom stílustalannak, hanem pl. azt az öltözködést ,amit a kérdésben kiírtam, tehát pl. egy "mezei" póló, aminek semmi különös fazonja nincs, tehát nincs rajta "történés" pl. különleges szabás, hanem csak egy egyszerű póló,és hozzá amiket még írtam,fentebb szerintem Te is sejted, mire gondolok:) Stílus nélkülinek tartom pl. azt is ha vki, csak simán felvesz egy farmer-póló összeállítást, de a kiegészítőkről elfeledkezik, mondjuk, egy csinos övvel, szép cipővel, és néhány csinos bizsuval stílusos lesz valaki, ha akar:) Vagy szerinted nem?
2014. okt. 5. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!