Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elégedettek vagytok az...

Ti elégedettek vagytok az életetekkel? Boldognak tartjátok magatokat? Pro és kontra válaszokra, véleményekre volnék kíváncsi; miért boldog vagy boldogtalan valaki

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok, de nagyon sok rosszon mentem keresztül, mire eljutottam idáig. Most már minden szép magam körül, úgy alakítottam az életemet, hogy kiiktattam a zavaró tényezőket. 43L
2014. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én teljes mértékben elégedett, mindig boldog voltam/vagyok, mert minden apró dolgot a világon tudok értékelni, nem úgy mint mások.. Ha csalódás ér azt is próbálom pozitívumként felfogni:-)
2014. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok boldog, mert egy lusta állat vagyok és hagytam, hogy ne fejlődjek semmilyen szinten se.
2014. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer elégedett vagyok, máskor meg nem, valahol így a normális. Egyik jelzi azt hogy haladsz a dolgokkal, másig meg azt hogy még sokat kell fejlődnöd. Csak ne lennél ennyire lusta.
2014. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részletezni nem fogom, de pontosan tudom hogy mely 4 "dolog" miatt nem vagyok boldog... tehát azon vagyok hogy elérjem azt amit akarok, de maga a folyamat hosszú és kevés dolog van ami közben segít...

Amikor meg nem foglalkozom a céljaim elérésével akkor meg mégszarabbul érzem magam...

de ugye ahogy mojdák, a remény hal meg utoljára

2014. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A magánéletben nem vagyok boldog, mert nincs szinte senkim, párom sincs, nem találom fel magamat a szabadidőmben. A munkámban kicsivel boldogabb vagyok, mert van 1-2 ember, pár feladat, ami miatt érdemes bemenni munkálkodni.
2014. okt. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

#6-os: detto..:(

2014. okt. 3. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:

#3-as detto. Mintha a szívemből szóltál volna. Ne legyetek lusták, mert meg fogjátok bánni.

Én boldog a magánéletem miatt vagyok. Boldogtalan pedig a munkám miatt.

Én kb. végigszenvedem a napot, aztán délután végre kifújom magam, kicsit megnyugszom, fel is vidulok és este jön az újabb gyomorgörcs, hogy reggel mehetek...

2016. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!