Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért csináljátok ezt?

Lányok miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok. Férfi. Alapból normális kinézetem van, vékony erős testalkat , zöldeskék szem barna rövid haj és egy kissé betyáros arckinézet. Történt velem egy-két dolog ami miatt úgy tűnhet mindig agresszív fejet vágok. De belül nagyon is érzékeny vagyok. Jött velem szemben egy csaj tegnap a járdán és átment a másik oldalba. Szinte átmenekült. Ilyenkor sírni tudnék hogy nem én vagyok az akitől félni kellene. Vaqgy pl tegnap a vonaton. Ez nem olyan de elmondom. Ültem és láttam hogy a másik ülésen sír egy csaj. Aztán egy roma csávó mega felesége odament hozzá leültek. Kérdia romacsávó:Jaj te vagy itt? A csaj felkapta a cuccait és sírva elrohant a másik vagonba. Gondoltam csináltak vele valamit. Ez a csaj Albertirsán szállt le. Mikor átment a másik vagonba én is átmentem csakmert ha neki nem tetszik a roma csávó akkor nemkem sem. Ahogy sírt majdnem én is bőgtem mert neki rossz. Mert szenvedett. És hiába is ismeretlen volt nekem én is szenvedtem mert nem ez a természet rendje hogy síró angyalokat lássunk a vonaton. Majdnem összevertem a romát. De nem tettem. Egyszer pedig a kocsmában a nő azt mondta ne bántsam a macskáját. Nehogy bántsam . Így mondta. Bár azt nem tudhatja hogy van egy mácskánk itthon ráadásul szobatiszta. Néha észreveszem hogy a lányok félnek tőlem. Azoka normális szép lányok akikre bukok pont azok félnek tőlem és elrohannak . Ez nagyon fáj. De tényleg nagyon. Miért van ez?
2014. okt. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kuldesz magadrol kepet,csakmert kivancsi vagyok h ennek most vegulis van alapja,vagy lehet h csak tulerzekeny vagy?32 No
2014. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan érzelmeket soha nem mutatok magamon hogy egy bőgő masina legyek. Alapból semmilyen fejet vágok. De a ideges vagyok az meglátszik meg plusz ha jó kedvem van akkor az is . De csak azok. Nem szoktam bőgni folyton belül vagyok ilyen. Kívül zord is rideg.
2014. okt. 4. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

"Betyáros arckinézet" ez jó. :D


Tényleg nem tehetsz róla, ha zord a külsőd, mert sokszor ez megtévesztő lehet. De nem lehet, hogy annyira rákattantál erre a témára, hogy már minden lányt úgy látsz, mint aki fél tőled?

2014. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is valemennyire hasonlo cipoben jarok. Nekem durva arckifejszesem van, igazabol mas arckifejezesem nincs. Ha merges vagyok akkor se ha boldog akkor se, poker arcnak is szoktak hivni engem. Volt olyan hogy aztmondtak a csaladbol, ha este az utcan szembe jonnek veluk, sikitva elrohannanak. Egyszeruen csak 1 arcom van, ha fenykepeznek is nem szeretem, mert mindnehol ugyan az az arckifejezes, ami szerintem mar kezd atmennk bambaba.
2014. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg minden az arcomra van írva, az sem mindig jó.


Amúgy meg nagyon sok nőnek inkább a karakteresebb arc jön be, mint a babapofi.

2014. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magadkorabeli lány vagyok, posztókabátban és kalapban járok(11 éves korom óta, mert ez tetszik). Ha meglátnak a vonaton, megijedne néha, főleg a gyerekek. Amikor ellenőrzés volt a Keletiben, alig állítottak meg valakit, de engem igen :D Szerintem kissé gyanúsnak nézek ki, lehet, hogy te is.
2014. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!